Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Türelmetlen és lenéző vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmetlen és lenéző vagyok a párommal szemben a “tanulmányai” miatt?

Figyelt kérdés

Jövőre végzek gyógyszerészként, tele vagyok célokkal, jó eredményekkel teljesítettem az egyetemet. A párom egy sokak által úgynevezett “büfészakra” jár, kb. semmit nem kell tanulnia (de konkrétan hozzám képest hatalmas a különbség) mégis bukdácsol, már 2 évet csúszott, és most úgy néz ki még egyet fog, mert csak teng-leng, mindent késve csinál meg, nem jár utána rendesen a dolgoknak, inkább feladja ha épp nincs kedve tanulni….

Konkrétan az a hír járja hogy ezen a szakon ha 0-24 bulizol még akkor is jól teljesítesz…kezdetben nagyon türelmes voltam vele, bíztattam, segítettem neki, próbáltam motiválni, figyelmeztettem a határidőkre stb.

Azt azért hozzáteszem, hogy nem csak otthon fekszik, dolgozik félállásban mióta passzivált



szept. 3. 23:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

Hagyja ott és keressen azt amit érdekli.

Ha nincs, akkor egy papucs barátod van, el tudod képzelni milyen leszz, ha családotok lesz? Lusta lesz mint a szar.

szept. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
Oké, nem tanul, de veled hogy bánik?
szept. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a kérdezőt nem a tanulmányi eredményei zavarják, hanem ez a hozzáállása. 25 évesen ott tart, hogy nem képes határidőket tartani, nincs motivációja, inkább évekig vergődik büfészakon, ahelyett, hogy inkább keresne egy munkát, ami érdekli, és/vagy elvégezne egy tanfolyamot, amivel el is lehet helyezkedni.

Utálja amit tanul, nem akar a szakmában dolgozni, teljesen logikátlan időpazarlás tovább tanulni. De ezek szerint jobb, mint a munka ...


Ezzel az a baj, hogy munkahelyen pont ugyanilyen lesz. Bejár, ha kedve van, addig sincs otthon, aztán kivárja, hogy kirúgják. Ilyen ember mellett keserves jövő vár mellette a kérdezőre is.

szept. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
El kell az ilyent engedni, akit a kozos jovotok ennyire nm erdekli azzal nem erdemes sgyutt lenni
szept. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
22%
Én se lennék türelmesebb. Mint mondod, már az érettségivel gondja akadt, tehát ez már vagy hat éve fennálló probléma, hogy nem vesz komolyan semmit. Senki nem kényszerítette gondolom, hogy felsőoktatásban tanuljon. Lehetett volna egy középkategóriás kozmetikus. Majd ha születik gyereketek, azzal is úgy lesz, hogy "evett már? à, mindegy"
szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Mehetne burkolonak, asztalosnak, de gondolom azt se erdekli
szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%

"Egyébként én 24/n, ő 25 éves férfi"

A férfi te vagy ebben a kapcsolatban.

Hogyan akarsz ezzel az emberrel közös életet tervezni?

Semmiben nem számíthatsz rá, link, tróger.

Folyamatos kisebbségi érzése lesz melletted, amit arroganciával fog kompenzálni és azzal, hogy az első perctől megcsal majd, ha összeházasodnátok.

szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te mar hajlasz a szakitasra, csak megerositesre varsz, hogy igen, tedd meg.
szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
El kell fogadnod hogy nem azonos ertelmi szinten vagytok.
szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
65%
Keress jobbat.
szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!