Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, érdemes dolgozni ezen a kapcsolaton, vagy ez így holtvágány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél éve vagyok lassan egy kapcsolatban, de valahogy nagyon azt érzem, hogy a köztünk lévő kommunikáció már nem szól többről, csak hogy én egy idióta vagyok, akinek orvos kell. Ezt az idióta jelzőt általában azért kapom, mert eltétően gondolkodom mint a párom, nem igazán azonos az értékrendünk, szexualitás terén is én többre vágynék. Azt érzem, hiába segítettem ki a páromat nehéz helyzetekben, ő tőlem más jellegű segítséget várna el, ami nekem nem konfortls. Ha elkezdünk erről kommunikálni, mindig az a konklúzió, hogy "velem van a baj", "nem vagyok elég felnőtt", "nőjek már fel". Pl ha én egy fárasztó nap után nemet mondok arra, hogy a konyhában töltsem az estém.


Mindketten férfiak vagyunk egyébként.


Nem tudom milyen irányba kellene vinnem ezt a kapcsolatot. Szüleim is látják rajtam, hogy nem vagyok bolodg,ugyanakkor én továbbra is szerelmes vagyok abba a páromba, akit anno tavaly áprilisban megismertem.



szept. 3. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem.

Nalam ez addig fokozodott, amig mar panikrohamaim lettek a magamba fojtott erzeseimtol.

Ennek a kapcsolatnak nincs ertelme, te hiaba probalsz meg barmit is tenni. Ha valamiben javulsz, talal egy masik dolgot, amiben meg akar majd valtoztatni. Szerintem engedd el ezt.

szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nagyon keves egy kapcsolathoz. Lathatoan nem mukodik koztetek a dolog.
szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor nem említettem a túlzott féltékenységet a részéről, a rendszeres kioktatást, hogy miért posztolok ki valamit, miért megyek ki melegként a pride-ra,stb.
szept. 3. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez befejezős:( Ne hagyd, hogy tönkretegye az önbizalmad.
szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!