Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes kapcsolatot kezdenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kapcsolatot kezdenem olyan férfival, akinek női barátja van?

Figyelt kérdés
Az egyik társkeresőn megismerkedtem egy férfival, akivel jól alakulnak a dolgok, tetszik. Viszont van egy nő barátja, akivel egy éve ismerkedtek meg ugyancsak egy társkeresőn. Bízhatom benne, hogy nem lesz köztük semmi? A volt férjemmel azért váltunk el, mert egy baráti bulin, ittasan, összejött a nő barátjával, akit akkor már 12 éve ismert. Ezért bennem a bizalmatlanság ebben a témában eléggé megvan. De jogos egyáltalán az a vágyam, hogy a pasimnak jobb, ha csak férfi barátai vannak? Nem fogok senki arra kényszeríteni, hogy szakítson meg egy baráti kapcsolatot, ezt nagyon szánalmasnak érezném, de nem szeretnék bizalmatlanság miatt rossz érzéseket a kapcsolatomban. Mi a véleményetek, tapasztalat esetleg?
júl. 21. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mondok egy durvábbat! lehet van húga vagy nővére! Hoppá! Úristen, hogy lehet ilyet kérdezni...
júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ne legyen kapcsolat köztetek, a pasinak lesz jobb.
júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

"Viszont van egy nő barátja, akivel egy éve ismerkedtek meg ugyancsak egy társkeresőn."

Ha gyerekkori barát lenne, még lehet csak csak elgondolkoznék rajta, de így nem.

Ez csak az én véleményem.

júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Sose bizhatsz senkiben, bárkivel bármikor megtörténhet 1 futó kaland.

Az meg már irreális hogy a pasidnak csak pasi barátai legyenek :D (És ha 1 pasival lesz futó kalandja ahhoz mit fogsz szólni? :DDD)

Illetve a féltékenység, bizalmatlankodás könnyen tönkre tesz 1 kapcsolatot, nem szabad ilyennek lenned.

júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Antiszociális lény ***** válasza:
40%

Az az igazság, hogy ez inkább pozitívum.


Ha meg akar csalni akkor meg tud egy prostival vagy egy futó kalandban is.


Ha van lány barátja akkor az legalább elmondható róla, hogy nem csak egy puncinak tekinti a nőket. Hanem érdekli a személyiségük is.



De persze ha a barát látszólag sokkal több akkor meggondolandó..

júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Úgy választasz part, ahogy szeretnél. Nekem kizáró dolog lenne, tehát olyat nem csinálnék, hogy össze jövök egy férfivel és megkérném, hogy innentől ne beszéljen a novel. Ez nem lenne fair vele szemben.

Mivel engem zavarna, én nem ismerkednek vele tovább. Döntsd el, hogy ez téged mennyire fog várhatóan zavarni.

júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem a férjem volt az utolsó, aki a nő barátjával kavart, hanem az utána következő barátom is. Ez a két eset azért eléggé nyomot hagyott. A gyerekkori barát az más. Az is, ha mondjuk közös hobbijuk van. De egy társkeresős ismeretség nem eg a kategória nekem. Aki azt írta, hogy van anyja meg húga is…az hülye.
júl. 21. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
7! Azt gúnyoltam ki, hogy szerinted a férfi a nőkben csak a puncit látja, de mint írtam is, engedd el a pasast! Jobb lesz NEKI!
júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Én nem ismerkednék vele tovább és nem azért, mert női barátja van, hanem azért, mert társkeresőről van. Ami azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel a csajnak nem kellett párkapcsolatra, de ez nem zárja ki, hogy nem is szexelnének soha.. volt egy olyan ismerősöm, akinek szint úgy társkeresökről voltak a barátnői és aki zöld utat adott azt ki is élvezte...
júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha pasi haverjai vannak, az sem jobb, azok viszik prostizni. Az sem biztos, hogy embernek tekinti a nőket, lehet nem igazi barát a csaj, csak vár, hogy mikor dughatja meg.
júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!