Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenétek 32 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek 32 évesen egy Ismerkedést/kapcsolatot olyan férfival, aki kb.300 km-re él tőletek?

Figyelt kérdés
Akiknek van már ebben tapasztalata, azt szívesen venném, ha megosztaná.
2021. dec. 26. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdj ha úgy érzed 95% megbizhatsz ebben az emberben, nem ver át, mert nem tudod mi az igazság róla!
2021. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2021. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
En most kezdtem egy amerikai pasival levelezni. Igaz en mar elvaltam es nem tervezek tobb gyereket se, szoval kaland szorakozas lesz amu lesz nem tervezek orokre alapon megy mindenfele elvaras nelkul.
2021. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a #3 mondja, ha csak szórakozás meg kötetlen kapcsolat a célod, úgy oké, úgy bevállalnám (bár erre a célra is jobb egy közelebbi alanyt keresni), de ha családalapítás meg közös élet reményében ismerkednék, akkor tuti nem mennék bele. 20 évesen volt távkapcsolatban részem, és az is igen rövid úton abbamaradt, mert egyszerűen a közös élet reménye sem volt meg, így nem igazán volt miért együtt maradni.
2021. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második nejemmel így ismerkedtünk össze a Randivonal oldalon 17 éve!

Két hónapig csak leveleztünk, ritkán cseteltünk és telefonon is beszélgettünk. (akkor még nem dívott a közösségi oldalak világa, legfeljebb Skype volt néha) Mire személyesen is találkoztunk, még olyan jól ismertük egymást, mintha többször randiztunk volna. Nagyon könnyeden, felszabadultan beszélgettünk. Első randi végét csókkal zártuk le. Izgalommal vártuk a következő hétvégét, az újabb találkozást! Harmadik alkalommal már intimitás lett a randevú eleje. Szinte egymásnak estünk! Romantikus, felejthetetlen koranyári, napfényes délelőtt volt! Szex után jöhetett a randevú is. ;-)


Távkapcsolatnak is adni kell egy esélyt!


Volt egy másik internetes távismerkedésem is. Egy Mexikó városban élő magyar-mexikói tanárnővel. Vele 4 hónap után sikerült itthon találkoznunk. Egy hónapig itthon volt, szinte minden napot együtt töltöttük, majd elutaztam vele. Életem egyik legszebb, legizgalmasabb élménye! (még akkor is, ha nem maradtunk együtt) Két évig tartott!

2021. dec. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!