Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes kapcsolatot kezdenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kapcsolatot kezdenem olyan férfival, akinek női barátja van?

Figyelt kérdés
Az egyik társkeresőn megismerkedtem egy férfival, akivel jól alakulnak a dolgok, tetszik. Viszont van egy nő barátja, akivel egy éve ismerkedtek meg ugyancsak egy társkeresőn. Bízhatom benne, hogy nem lesz köztük semmi? A volt férjemmel azért váltunk el, mert egy baráti bulin, ittasan, összejött a nő barátjával, akit akkor már 12 éve ismert. Ezért bennem a bizalmatlanság ebben a témában eléggé megvan. De jogos egyáltalán az a vágyam, hogy a pasimnak jobb, ha csak férfi barátai vannak? Nem fogok senki arra kényszeríteni, hogy szakítson meg egy baráti kapcsolatot, ezt nagyon szánalmasnak érezném, de nem szeretnék bizalmatlanság miatt rossz érzéseket a kapcsolatomban. Mi a véleményetek, tapasztalat esetleg?
júl. 21. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
9! Ellenpélda, saját magam! Lett társkeresőn egy nő, aki többet akart tőlem, mint barátság én elutasítottam, azóta is jóban vagyunk, miközben mindkettőnknek van párkapcsolata, nahát!
júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az az érdekes, hogy a férfiak állandóan megkapják, hogy nincs érzelmi intelligenciájuk, meg csak dugni akarnak...amelyik meg nem ilyen, azzal meg éppen ez a baj! 😂 Elvégre egy stabil férfi-nő barátsághoz kell az EQ rendesen, de akinek meg van, az meg azért gyanús!
júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 igen. Te utasítottad el a csajt és nem fordítva... A kettő nem ugyan az. A legtöbb férfi szeret bepróbálkozni barátnő mellől is, ha tetszik neki külsőre az adott csaj. Az én tapasztalatom nem fog megváltozni és a kérdezőé sem. És ha már előre fél az ember, mégha nem is történik köztük semmi, akkor is szétcseszi ez a félelem a kapcsolatot. Szóval így nem lenne jó belekezdeni.
júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ugyanis nekem az a barát, kivel már régóta ismerik egymást és fel sem merül egyik félben sem több.

Az itteni esetben ez friss "barátság", ami úgy indult, hogy kapcsolatot akarnak egy mástól, és valszeg az egyik fél még most is (és valszeg a pasi). Szóvasl nem. Ez nekem nem a barátság kategória, hiába próbálnak sokan ezzel takarózni.

júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

" azóta is jóban vagyunk, "


Ez még nem barátság. Inkább csak haverság.

júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!