Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes mentegetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes mentegetni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindketten makacsok vagyunk, hónapok óta ment a vita. 1 hete már nem beszélünk de ő elvileg sosem akart velem szakítani és mindig biztos volt abban hogy engem akar, mégsem mindig ezt éreztem. Én nem tudom őt elengedni. Mindenképp lesz még kontakt köztünk mert nálam a lakáskulcsa és fontos irataim is vannak még nála. Hogyan lehet megmenteni egy feszkós kapcsolatot ami egykor sziklaszilárd volt?
szept. 2. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
leültök megbeszélni azokat a problémákat, amik miatt ide jutottatok. egot félretéve, mindketten a másikra figyelve, és nem egymásra mutogatva. és működhet! hajrá
szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Itt nem is az a baj, hogy menteni "kell" a kapcsolatot hanem, hogy nem hiszed el, hogy eléggé fontos vagy számára. Vagy önbizalomhiányod van, vagy adod okokat bizalmatlanságra. Ezek fényében nem lehet megmenteni ezt a kapcsolatot úgyhogy full felesleges próbálkozni.
szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Évekig is lehet se veled se nélküledezni.
szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, a negatív érzéseim ellen dolgozok jelenleg, ezért is “hagytam” hogy így alakuljon hogy nem beszélünk jelenteg. Úgy gondolom hogyha valóban szeretjük egymást és dolgunk van egymással akkor ez a kis szünet a hasznunkra válhat. Átgondolom jelenleg miket rontottam el, miben szeretnék változni, hol ment ez ennyire félre
szept. 2. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De honnan tudod, hogy te rontottad el, vagy hogy ő önreflexiót tart? Oké, tartsatok, de bakker ha tudom, hogy a másik nem bízik meg bennem mert ezt meg azt elcsesztem akkor heldrehozom, többé nem csinálom és kész, bebizonyítom neki, hogy legyen oka bíznia bennem. Ehhez mióta kell "szünet"? Min pár óra, max egy nap elég hozzá és nem 1 hét! Mit lehet ennyit gondolkodni amikor tudjátok hol romlott el leginkább a dolog? Én biztos, hogy "szünetet" nem tartanék és végképp nem 1 hétig.
szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezek mind remények részemről mert eddig mint mondtam hónapok óta nem ment. Szerinted jobb lenne keresnem és nem várni?
szept. 2. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne ülni legalább beszélgetni ki hogyan látja mint az első írta és ha lehet közös nevezőre térni. De ha nem lehetséges akkor szakítani mert a "szünet" majdnem szakítás. Sőt bizonyos értelemben már az. 1 hétig nem kommunikálni és előtte csak veszekedni/vitatkozni egyáltalán nem jó rátok nézve.
szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen sokszor próbáltuk ezt is, személyesen sosem veszekedtünk egyébként ez is fura. Csak aztán gyakorlatban nem mentek a dolgok, jöttek elő a sérelmek, ment az adok-kapok, és mindig írásban :/ nekünk valahogy ez az internet a vesztünk. Félek jelenleg már a visszautasítástól is pedig sosem tette
szept. 2. 20:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért írásban mert nem látjátok egymást. Könnyebb kiadni mint szemtől szemben. Én inkább beszélni próbálnék vele ha lehetséges mint bizonytalanságban lenni még tovább. Ennek semmi értelme. Persze ha csak menne az ígérgetés, hogy megváltozok, de megint csak egymásnak a szemére lenne hányva ez-az-amaz akkor szakítás lenne a vége. Mert inkább szenvedek egyedül szakítás után mint vele egy mérgező kapcsolatban ami már egyértelműen nem párkapcsolat.
szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
De szünetet beszéltetek meg? Ha igen majd ő ír
szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!