Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kb 1 évig beszéltünk sokat msnen, sokszor nem találkoztunk, de msnen néha viccesen, túlzóan "szerelmes" dolgokat írtunk egymásnak, én érzek iránta valamit, és azt hittem (tudom) hogy ő is érzett. Régebben mindent elmondtunk egymásnak, bármiről tudtunk beszélni, nemrég viszont megjelent egy másik fiú, elkezdett vele is beszélgetni ,amit egyszer megláttam és a konkrét dolog amit írt az nagyon szarul esett és megkérdeztem tőle hogy ez most mi. Aztán olyanokat írt hogy ő eddig azt hitte hogy csak viccből írogattunk egymásnak, és hogy a másik fiúval jóban van. Csak már nagyon szar érzés hogy velem nem beszélget annyit és nem tudunk úgy beszélni mint régen. Meg még az esik rosszul hogy a másik fiúval is olyanokat beszélget mint velem beszélgetett. Nem tudom most mit csináljak... nagyon szar érzés :( én 17 vagyok, a lány 19) bocsi a fogalmazásért és ha valahol értelmetlenül írtam..
2010. nov. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudsz mit tenni. Konkrétan randira kellett volna hívnod, máskor tégy így! Egyébként gondolom mit érezhetsz...Bár ez sovány vigasz:/
2010. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj barátom. Arany szabályt mondok neked.

Te is kezdj el nyugodtan másra figyelni. És ne érdekeljen hogy ő, kivel mit csinál. Minél jobban spanolod rajta magadat hogy Gipsz Jakabbal jobban elvan mint veled annál jobban aláásod azt a csepp önbizalmadat ami megmaradt.

Tessék új lányokat hajkurászni.

és nem MSNen meg nem F@szbookon meg myvipen meg a csudatudja hol... Élőben!

2010. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt tudod hogy a lányok többsége a nála idősebb csávókra buknak? Gondolom akibe beleszeretett 20 év feletti már, szóval sztem nem sok esélyed lenne nála hiába volt ez mindez időpocsékolás! :(
2010. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha a pár évvel ezelőtti barátomat hallanám. Ugyanez volt velünk is. Szegényt nagyon sokszor megbántottam, de végül őt választottam és több mint 2 éve járunk. Meg kell tőle kérdezned hogy ez a szerelmes írogatás jelent-e neki vmit, vagy csak játszik. 18/L
2010. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled haver :/, ilyenek a nők...
2010. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!