Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekel annyira ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel annyira ez a fiú?

Figyelt kérdés

van párom és a fiúnak is van nője.

de lefeküdtünk egymással és azóta csak ő jár a fejemben.

miért?

nem vagyok belé szerelmes csak vagyok jó fejnek tartom


2010. nov. 2. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha az mostani párod nem foglalkozik veled úgy mint egy nővel akkor miért vagy még vele? Az ilyen férfiakat jól megkínoznám,na meg az anyját is, aki nem tanította meg arra, hogy hogyan kell bánni egy nővel.
2010. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, most vettem észre, hogy már válaszoltál. Tudod mit? Jól teszed, megérdemli.
2010. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"te ebbe ne szólj bele azt se tudod hogy miért csináltam amit megtettem"


mi az ,h ne szóljak bele? feltetted a kérdést, nem írhatod oda, h: ja és csak azoknak a válaszát várom, akik szerint tök rendben van, ha megcsaljuk a párunkat.


miért csináltad, amit tettél? mert egy aljas féreg vagy. az érzelmeit nem tudja befolyásolni az ember, de a tetteit igen. az ember nem ösztönállat - jobb esetben. nem azzal van a gond, hogy már nem szereted a párod és megkívántál mást szexuálisan, hanem az, hogy vele nem rendezted le a kapcsolatot.

2010. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Így szól az olyan ember, aki nem tudja valójában átérezni a kérdező helyzetét. Ha te utálnád a párodat és a családod sem támogatna semmilyen téren, akkor nem valószínű, hogy így fognád fel. Nem lehet jó egy olyan emberrel élni, akit nem szeretsz, de a kényszer miatt kénytelen vagy. Menjen az utcára? Bűn amit tesz, de ha a partnere nem tiszteli, tökéletesen megérdemli a megcsalást.
2010. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

kedves utolsó.köszi szépen hogy te megértesz:)

a párommal szakítotunk és apám, támogat mindenben ig hozzá költöztem.

kicsit rossz egyedül sirdogálok de majd csak megleszek .

2010. nov. 5. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!