Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érdekel annyira ez a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel annyira ez a fiú?

Figyelt kérdés

van párom és a fiúnak is van nője.

de lefeküdtünk egymással és azóta csak ő jár a fejemben.

miért?

nem vagyok belé szerelmes csak vagyok jó fejnek tartom


2010. nov. 2. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán mert jobb volt vele a szex mint a pasiddal és ez zavar téged, és ezt nem akarod bevallani magadnak sem....
2010. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

én bevallom hogy jobb volt vele.

és alig várom hogy megint találkozhassunk.

de attól félek hogy nem tudunk már találkozni :S

2010. nov. 2. 19:57
 3/15 anonim ***** válasza:
büszkék lehettek mindketten magatokra... az lenne a korrekt, h nem félrekeféltek, hanem lerendezitek a saját ügyeiteket...
2010. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
te ebbe ne szólj bele azt se tudod hogy miért csináltam amit megtettem
2010. nov. 2. 20:04
 5/15 anonim ***** válasza:

első vok:


De talán még is scak fel kéne hívnod valamikor és beszélned vele, hogy hogyan tovább, hogy neki ez csak egy egyszeri kaland volt vagy folytatná????

Mert ha kívánjátok egymást kölcsönösen és vágytok egymásra akkor el kéne gondolkodnotok mindkettőtöknek, azon hogy együtt maradjatok e a jelenlegi párotokkal....

2010. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

hát nem tom.

minden nap beszélek vele msn-en. de nem akarok most kapcsolatot mert a jelenlegi párommal nagyon csalódtam. és 2 éve nem foglalkozik velem úgy mint egy nővel kéne. ezért is tettem meg.

én csak alkalmi kapcs.nak akarnám. már azt várom hogy fel jöjjön msn-re és megkérdezzem hogy mi a véleménye

2010. nov. 2. 20:10
 7/15 anonim ***** válasza:

1-es vok ismét:


Egyet mondj még meg akkor mi a fr@ncnak vagy még együtt a jelenlegi pasiddal?


Félsz az újtól egy új élettől, félsz új pasit megismerni és elkényelmesedtél, jó az ami van , eléltek egymás mellett, van hol aludni azt ennyi elég is neked.


Ne légy buta és gyáva lépj ki mielőtt még nagyobb gondok lesznek!


Ezzel a pasival meg beszélj hogy mit gondol stb...

2010. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

oké köszi tök rendi vagy :)

azért nem lépek ki a kapcs-ból mert a családom hátat forditott nekem és nincs hova mennem magyarul

2010. nov. 2. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:

első vok:


Akkor ez sakk-matt helyzet amíg meg nem ismersz egy másik pasit akibe beleszeretnél és azzal össze tudnál költözni.


De ez a kapcsolatod , meg az életed így csak romlani fog és napról napra fájdalmasabb lesz unalmasabb, nem lesz kedved hazamenni a párodhoz, pláne nem lefeküdni mellé, csak szenvedni fogsz....


Talán a jelenlegi pasid miatt fordított neked hátat a családod? Hagynák hogy utcára kerülj ha azt mondanád vége lett a kapcsolatodnak? Nincs senki barátnő sem akivel albérletbe tudnál menni?


Az a baj, hogy ez így nagyon nehéz lesz.


Az legyen az első hogy beszélsz ezzel a fiúval hogy ő mit gondol erről az egészről, h neki ez csak kaland volt vagy folytatná vagy komolyabbat is el tudna képzelni...

2010. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1-esv:

Voltam hasonló helyzetben, csak én kiléptem a haldokló kapcsolatomból....és én a pasi voltam

2010. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!