Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelentett nektek problémát, ha a párotoknak volt egy háziállata, pl kutya?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: nem tudtok huzamosabb ideig elutazni, mert kell hogy valaki vigyázzon rá. Nem tudok elmenni koncertre, mert szétrágja a kutyus a lakást. Nem tudtok együtt strandolni mert akkor hol marad a kutya stb

aug. 26. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A leírást nem egészen értem... most pont nincs, de életem legnagyobb részében volt kutyám/kutyánk, így is el tudtunk utazni, el tudtunk menni programokra.... a kérdésben leírt ember nem dolgozik, nem szokott bevásárolni, soha nem hagyja el a lakást a kutya nélkül, vagy mi?
aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Gyerekes és/vagy kutyás nő kizárva!!!
aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Én sem értem miről van szó. Rokonok, szomszéd nem tud vigyázni a kutyára míg elmentek kirándulni pár napra? :DDD
aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kutyát úgy kell nevelni, hogy rövidebb ideig egyedül is normálisan tudjon otthon viselkedni. A kutyasuli alkalmas lehet arra, hogy megtanítsa viselkedni.


Ha hosszabb időre elutazik valaki, akkor vagy viszi a kutyát, vagy keres egy rokont, barátot, aki vigyáz rá, illetve vannak kutyahotelek jó pénzért.

aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3) nem nem tud. Vidéken vannak a szülők, de ők nem vállalják. Ismerősből meg van mondjuk egy. Eddig olyan megoldást találtunk ki, hogy valaki feljön pénzért napi egyszer megsétáltatni. Csak hát ez a kutyusnak se jó, nekünk is drága
aug. 26. 16:31
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

#5

De akkor tényleg nem dolgozik, meg soha nem megy el otthonról? Hát ilyen emberrel nyilván nem jönnék össze, mert nem is találkoznánk, ha nem megy sehova.

aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen háziállatot nem szeretnék, nálam ez kizáró ok.


F

aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ezért van cicám. Őt is etetni kell, de mindig van valaki, aki napi egyszer eljön és ad neki enni, ha mi éppen elutazunk. A szomszéd is bevállalja, 5 perc az egész.

Imádom a kutyákat, de sokkal nagyobb felelősség és meló.

aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Dolgozik de ujabban a kutya nagyon rosszul viseli az egyeduletet. Pedig mar ket eves. Es felszedte a linoleumot, elragta az internetkabelt
aug. 26. 16:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Macsek volt, de semmi gond nem volt. Általában szunyált, amíg nem voltunk otthon.
aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!