Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek kötődési problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek kötődési problémái vannak, az hogy tudja eldönteni, hogy akarja-e még a kapcsolatot vagy sem?

Figyelt kérdés

És ha szinte napi szintűek a viták, nagyon eltérőek vagytok, hogy szakítotok? Nálam valahogy az van, hogy érzem, nekem teljesen más élet kellene, amiben több a pörgés az utazás. Rugalmasabbak vagyunk, tiszteljük a másikat, a szabadidejét. Gyakran olyan aprósagokon veszünk össze, mint pl h én nem akarok heti 3-4x boltba menni vsgy gyakran főzni, mert nekem ez unalmas. Ilyenkor meg ő sértődik be. Aztán a másik probléma a pénz. Valahogy zavar, hogy neki sosem marad hó végére vagy hogy nem tudunk emiatt semmi nyaralást, koncertet szervezni...és még sorolhatnám.


De valahogy nem tudnám elengedni, mert szeretem, s elnéztem már jó pár hülyeségét. Ha meg nem vagyunk együtt egy hétig akkor kifejezetten hiányzik, nem alszom jól.



aug. 25. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A kötődési problémák jellege nem igazán derül ki ebből, kicsit olyan mintha nem azokról írnál. A kötődési problémák esetén pont arról van szó, hogy a felek attól függően hogy milyen a kötődési típusuk rosszul ítélik meg a kapcsolat milyenségét, rosszul viselik a benne létrejövő szituációkat.


A ti esetetekben a leírtak alapján inkább azt látom, hogy van két nagyon eltérő életmódú és igényű személy, akik rosszul viselik a másikat és az eltéréseket és azt akarjátok, hogy a másik is olyan legyen mint ti. Én azt mondom, hogy nem kellene lemondanotok a saját fontos dolgaitokról a másikért, hanem valahogy kompromisszumot kötni, és akkor azt betartani és nem elégedetlennek lenni, vagy hagyni egymást. (Ettől még lehet szeretni a másikat, de a közös életmód és célok elengedhetetlenek egy kapcsolatban, ha nem egyeznek meg akkor nem biztos, hogy érdemes közösen tervezni.)

aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell eldönteni, hogy rossz vagy jó a kapcsolat ugyanis rossz. Csak ki kell mondani, hogy vége. Úgy a legkönnyebb, hogy önmagad nézed, boldogtalan vagy és boldog szeretnél lenni.
aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!