Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a probléma a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a barátommal kapcsolatban. Elég gyakran mondja, hogy szeret, de mégis vannak problémák a kapcsolatunkban, amik a következők:

- gyakran kritizál, szerinte lusta vagyok, és örüljek, hogy ő mellettem van, mert más férfi csak kihasználna

- ha valamit megakarok vele beszélni, akkor csak én vagyok a hibás, és elrontom a kedvét

- szinte sose kérdezi meg mi újság velem

- a hobbim, azok a dolgok amik, érdekelnek, amikről olvasok, szerinte ezek mind hülyeségek. Hülyeség nekem x dolgot kitanulni, vagy akár a jogsit leraknom, mert úgy is balesetet okoznék.

- nem egyszer példálózott már egy nővel, hogy neki mennyivel nagyobb a melle, mint nekem, vagy az exével, hogy ő legalább nem olyan lusta, mint én.

- ha valamire költök, akkor egyből verem a pénzt, ha nem veszek semmit, akkor meg jó sóher vagyok, miért nem veszek semmit, mikor tele vagyok pénzzel (ez nem igaz).

- az én vágyaim nem teljesülnek, csak az övé. Legyen szó bármiről mindig változtat rajta, meg egy kicsit visszafog engem ezzel, különben, ha minden úgy lenne, ahogy én akarnám, akkor azzal elkapatna engem.

- telefonom mindig erővel elveszi, és leellenőrzi, hogy kiknek írogattam.

- volt már meglökdösött, vagy az ajtó elé állt, hogy ne menjek ki, ez nem történt volna meg, ha csendben maradnék.


jún. 22. 17:13
 1/9 A kérdező kommentje:
- étteremben már előre megmondja, hogy szerinte egyem azt a kaját, amit ő választott ki.
jún. 22. 17:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már!
jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még soha nem ütött meg.
jún. 22. 17:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a pasi agresszív kontrollmániás.

Az első telefonelvétel után ott is hagytam volna.

A következő lépés meg az lesz, hogy megver.

Menekülj

jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyerlen gond van a kapcsolatoddal, hogy még benne vagy. A felsoroltak közül egyért is szakítanék, nem ám így csomagban. Ha neked jó, hogy semmibe vesznek és, mint egy kisgyereket, vagy értelmi fogyatékost irányítanak, hát hajrá, csak ne szülj neki. A saját életét mindenki ott bssza el, ahol jól esik, a gyerekéért viszont felelelős. Ezt sokan elfelejtik.
jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Laylah ***** válasza:
100%
Ez egyébként egy bántalmazó kapcsolat. Még nem ütött meg. Még. De már kontrollál és rombolja az önképedet, beléd magyarázza, hogy senkinek az égegyadta világon nem kellenél, nehogy ki merj lépni. Ha jót akarsz magadnak, még most megpattansz. Később nehezebb lesz.
jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nyeregben van. Nem ő van érted hanem te vagy érte. Nem egyenrangu a kapcsolat.
jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nőként ennyi igényed és ilyen tartásod van, hogy egy ilyen pasassal vagy, akkor megérdemled a sorsod!
jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a probléma a kapcsolatoddal, hogy ő egy bántalmazó görény és te vagy a lábtörlője. Minél tovább benne maradsz annál inkább tönkretesz. Lehet "csak" elveszi az eszed, de lehet jól megver többször, sőt lehet leszúr.

Az semmi drága bogaram, hogy sose ütött meg mert bántalmazó kapcsolatban vagy ami egyelőre verbális, de bántalmazó kapcsolatokban a bántalmazó fél az esetek többségében fizikailag is előbb utóbb fellép az áldozat ellen.

Úgyhogy vagy összeszeded magad és szakítasz, vagy várd meg míg jól összever, esetleg leszúr. Te döntésed.

jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!