Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jelentett problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelentett problémát nektek egy kapcsolatban az eltérő pénzügyi háttér, pénzügyi tudatosság, valamimt ha a párotoknak volt egy kutyája?

Figyelt kérdés

Az első alatt azt értem, hogy neked jóval több a félretett pénzed mint a párodnak, neki törlesztenie kell adóssagokat is, neked meg nem, s van félretett pénzed, amennyire tudnak a szüleid is támogatnak.


Az a szituáció nálunk, hogy pont emiatt azt érzem, nem igazán akar velem a párom programozni. Ha elutaztunk, kb nagyrészt majdnem mindent én fizettem. De ugyanakkor nehéz is programoznunk, mert van egy kutyus, akire nincs ki fügyeljen, kb egy olyan ismerős van aki vállalja, de nem mindig.


Én korábban szüleimmel meg szingliként is elég sokat utaztam, rengeteg progamon vettem részt, s nem kell feltétlen drága dolgokra gondolni. Párom viszint egész nyáron alig akart itthonról kimozdulni, mert meleg van. Én meg napok óta csak sírok, mert alig történt velem valami. Szerinte csak gyerek vagyok, aki el volt kényeztetve, s ideje felnőnöm. Mit gondoltok?



aug. 25. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nem illetek össze. Ne élj más kedvéért olyan életet, amiben nem érzed jól magad. Fiatal vagy, utazgass és programozz, ha ehhez van kedved.
aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állando lenézés ha tobbet keresnek nálam. Hülyének nézés meg minden ilyen ment mindig
aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez a problema. Hanem h neki nincs penze mert torlesztenie kell de azert vegyunk meg minden aprosagot ami szembejon.
aug. 25. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ti alapvetően nem illetek össze. Mind a két típusról van véleményem, de az most mellékes. Kutyust meg akkor kell tartani ha tudtok is vele foglalkozni, omyan helyekre mentek ami kutyabarát.
aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kutya nem kozos dontes eredmenye volt. Mikor megismerkedtunk, neki mar megvolt. O meg elotte elte a nyugis eletet. Szerintem itt fokent en voltam az aki adaptalodott. Most meg mar lassan 1,5 eve van ez.
aug. 25. 13:45
 6/6 A kérdező kommentje:
4) nyugodtan írd le, akár privatban. Hatha tudsz segíteni picit ezzel.
aug. 25. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!