Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megpróbálom röviden elmesélni a problemáink és kíváncsi vagyok ,hogy ti mit tennétek a helyemben.


A férjemmel 10 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok és van egy majdnem 2 éves gyerekünk. Az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk, egyikünknek sincs türelme a másikhoz, mindenbe belekötünk, semmi sem tetszik. Szeretjük egymást nem ez a gond, de valahogy nagyon letértünk az útról. Szinte nincs olyan nap, hogy ne veszekednénk, leginkább az anyós és gyerekproblémák miatt.


Különböző állampolgárok vagyunk és az ő országában élünk.


Nem olyan rég volt egy hatalmas vitám anyóssal,aminek ő is szemtanuja volt, anyós letámadott engem ok nélkül, a férjem mellém állt akkor(ritka esetek közé tarzozik) szerinte sem volt jogos, ahogy anyós velem viselkedett.


Azóta én nem tartom a kapcsolatot vele egyáltalán,mármint anyóssal és a férjem is azt mondta ,hogy ő is redukálja vele a kapcsolatot (ezt soha nem kértem).


A napokban hazautaztam az én családomhoz egy 2 hétre.


A férjem azóta naponta az anyját meglatogatta,amivel nem is lenne gond ,csak anyós már tele beszélte a fejét és nekem azt hazudta, hogy egyáltalán nem ment oda.( itt a hazugsággal van a gond, nem avval ,hogy látogatta).



S ez a hazugság miatt összevesztünk és egyik napról a másikra többet nem keresett. Ez az ötödik napja, hogy semmit nem tudok róla. Hogy lehet valaki ilyen,hogy ne értékelje a saját gyereke, ne tudjon róla semmit.


En sem kerestem, de úgy gondolom hogy ő kellene, főleg a gyerek miatt (tudom ez eléggé gyerekeknek hangzik).


Ti mit tennétek a helyemben? Felhívnatok, vagy várjátok,hogy ő keressen?



aug. 25. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Válni kell elvégre nem egyeztek és a gyereknek attól rosszabb nincsen! Az állandó feszültség árt neki szóval szedd össze magad és dobd ki a mihaszna férjed!
aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Milyen állampolgárok? Ez fontos lenne! Legalább privibe
aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem egy anya veszi el a fiát a párjátol.
aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Egyáltalán nem mondtam,hogy anyósom veszi el a férjem tőlem, hanem azt ,hogy miatta van nagyon sok konfliktus.

Amikor egy olyan anyós van a háttérben,aki mindenbe beleszól és mindent az ő kedve szerint kell csinálni, ott igenis van konfliktus. Arról nem is beszélve, hogy milyen hangnemet enged meg magának.

aug. 25. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Köszi hogy írtál.

Hazudott - azért tette mert csesztetted es el akarta kerulni a bajt, de nem akarlak bántani miatta, de ha csak az anyja a baj es egyébként jól ellennetek: valtoztassatok albit, helyet stb.

A hazugsagert ne akadj ki es ne koss bele mit csinal amikor te nem vagy ott, most jobb lett volna ha nőhöz menne. Ö az anyja neki, meg kell ertrned, miért nem ment veled?

Probaljatok megeggyezni ha csak ennyi a baj, ha a sex terén jól vagytok es csak anyós a baj vhogy probaljatok kiegyezni

aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Helyet változtatni nem igazán tudunk, saját lakás,jó munkahely...

Igen,tudom hogy saját anyja stb.de mindennek van már határa,amikor mindennek lehord engem a fia füle hallatára és olyanokat csinál, amibe mi nem egyeztünk bele, csak egy sima példa, le akarta vágatni a gyerekünk haját,időpontot is kért és ezt mind úgy, hogy azelőtt 2x elmondtuk, hogy mi biztosan nem szeretnénk.

Hátul hosszabb fürtös haja van a fiúnknak és ezt őt zavarja, mert hogy milyen az, hogy Hátul hosszabb és elől rövidebb.

aug. 25. 14:22
 7/8 A kérdező kommentje:
És azért nem jött most velem,mert nincs jelenleg szabadsága, csak szeptember végén és úgy egyeztünk, hogy akkor én most elmegyek a gyerekkel,s szeptemberben pedig harmasban együtt nyaralunk máshol.
aug. 25. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
1 es attol mert van konfliktus miert lenne mihaszna a ferj?
aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!