Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Az egyetemen ismertem meg 3 hónapja. Már első nap kiszúrtam magamnak, de akkor még a nevét sem tudtam. Azóta sülve főve együtt vagyunk. Éjjel nappal. Ha nem vagyunk épp együtt, akkor msnen dumálunk. Aludtam már nála, de nem történt közöttünk semmi, viszont a barátainak úgy mutatott be, hogy a titkolt barátnője vagyok. Nyíltan megmondta, hogy szerinte jó csaj vagyok. Nem járunk együtt, de barátok sem vagyunk (mert szerinte és szerintem sincs fiú és lány köztött barátság). Az egyik közösségi oldalon átállítottam, hogy a családi állapotom bonyolult, és ő ezt "lájkolta". A környezetünkben lévő emberek már nem hiszik el hogy nincs közöttünk semmi, azt hiszik hogy titkoljuk. Nem tudom mit akarhat ez a srác tőlem, de tudom hogy tetszem neki, és mindent megtenne értem (néhány példa: képes hajnalban felkelni és vonatozni azért hogy ne legyek egyedül a vasútállomáson, csinál nekem reggelit, kávét... stb.) Lett volna már rá lehetősége, de még nem csókolt meg. Amíg ez nem történik meg addig nem merem kijelenteni hogy együtt járunk. Én nagyon szeretem őt
2010. nov. 2. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyu!

Szerintem ha úgyis olyan jóban vagytok,akkor ulj le vele és beszéljétek meg,hogy te tobbet érzel iránta és mintha o is tobbet érezne,de mégsem cselekszik,mi miatt van ez? Lehet,hogy csak kicsit félénkebb ,mert nem minden pasi egyforma!Ha tényleg akar toled valamit,akkor szerintem megéri megbeszélni(:

Ha meg attól tartassz,hogy hulyének nézne,akkor meg hagyd a p*csába...Remélem osszejon:)

Clau

2010. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
félénk srác kedveményez te
2010. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek alapján szerintem valamilyen megerősítésre vár.

Valószínűleg nem akar "koppanni" és azt várja, hogy most már te is tegyél valamit az ügy érdekében!

Hajrá!!

2010. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
ez tiszta aranyos tőle :D szerintem tutira bejössz neki ;)
2010. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Sztem sz*vd le olyan keményen mint állat, abból tudni fogja hogy szereted.
2010. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ezek szerint ennyire nem érezni rajtam hgoy totál belézúgtam? hogy kell azt kimutatni? én sem akarok koppani
2010. nov. 2. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el kávézni vagy filmezni, csinálj neki vmi finom kajcsit és lepd meg vele!

Dicsérd meg a haját vagy az ingét(a pasik is szeretnek ilyeneket hallani).

Valami ehhez hasonlót, hogy lássa rajtad, hogy te is szeretnél vele lenni és ne mindig neki kelljen kezdeményezni:)

2010. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezeken már mind túlvagyunk. kávéztunk már együtt, néztünk filmet is, csináltam már neki kaját, dicsértem már meg a haját és az ingét is... és persze ez fordítva is mind igaz. szóval nem tudom hogy mit tehetnék még én... megcsókolni tuti hogy nem fogom, mert 2 hónapja mikor kissé többet ittunk a kelleténél és megkérdeztem tőle, hogy mit tenne ha megcsókolnám azt válaszolta hogy "pofon vágna". nem tudom azóta mit gondol erről, de megkérdezni még egyszer nem fogom! :)
2010. nov. 4. 00:40
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

POFON VÁGNA????????

Hát ez azért elég durva...

Akkor mond azt, hogy megismertél egy srácot, áradozz neki róla és figyeld a reakcióit!

Ha közömbös marad akkor hagyd a fenébe!

2010. nov. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 skelton ***** válasza:
talán viccelt talán túl sokat ivott, de nemhiszem, h komolyan gondolta... :D
2010. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!