Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit akar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit akar ez a csaj. Van ötletetek? Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Régebben (2 éve) járni akart velem én balf. ék, meg nemet mondtam mert gyerekes voltam még ehhez. Azóta ha találkozunk furcsa. Strandon hozzámér vízalatt, lenyom a lábai közé (persze viccesen), buzerálja a hajam.2hete diáknapok után a disco-ban a ruhatárnál fél órát álltunk közben ő megölelt, vállamra hajtotta a fejét. Ne mondjátok hogy ez véletlen! Mondom itt a szünet elhívom már strandra, meg is beszéltük hogy a héten vmikor elmegyünk. Ez volt pénteken azóta hiába írok rá msnen vagy FB-on nem válaszol.3x írtma már rá semmi. Hagyjam? Vagy milegyen? én 17F ő 17l. Jólenne ha nem tajparasztok írnának.
2010. nov. 2. 14:08
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
na ezt nemvágom:D
2010. nov. 4. 16:57
 22/29 anonim ***** válasza:
ha kell neked a nő, akkor áttudsz a falujába vagy hova menni meginni valamit... :)
2010. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
igazad van.csak akkor ez a "nő" miért ad ilyen kétértelmű jeleket?
2010. nov. 4. 17:08
 24/29 anonim ***** válasza:

Azért pajti, mert a legtöbb nő (hát még a befolyásolható divatköveti fiatal lányok) praktikákban gondolkodnak... a legutolsó ami eszükbe jutna, az az egyenes út.


1) Feltételezzük, hogy tényleg akar valamit:

Ez esetben kéreti magát.

Barátnői összehordják neki a nagyon okos tanácsokat, hadd teperjen, a férfinak güriznie kell vagy meg sem érdemel, várj ennyi és ennyi napot, elsőrandin nincs csók, SMS törvények, ilyen szabály olyan tanács, ésígytovább ésígytovább.

A nőket nem azért szeretjük mert logikusak, ritka hülyeségeket tudnak kitalálni, főleg ha csoportba szabadulnak. Mániájuk a trükközgetés és praktikázás, nem lehet ezzel mit kezdeni.


2) Feltételezzük, hogy nem akar tőled semmit:

Ez esetben nem kéreti magát.

Ez esetben egész egyszerűen olyan, mint a legtöbb magazincikkeken és TV képernyő előtt nevelkedett mai lány, bármelyik srácnak odahajtja a vállára a fejét, elég ha egy fokkal szebb az ördögnél. Ha egyszerre 6 srác legyeskedik körülötte, akkor mind a 6 srácnak odakacsint egyet, elvégre ez "nőcis" dolog, és amúgy is milyen viccesek ezek a pasik ahogy tepernek. Rengeteg ilyen csaj van, hazudik aki ezt tagadja.



És igen, simán felhívhatod őt telefonon rákérdezve, mégis miért nem válaszol harmadszorra sem, és miért lép ki MSN-ről.

Akik a kommersz sablonválaszt nyögték be, hogy "hát hívd el inni", azok nem értették a kérdést, hogy itt már VAN egy eleve lefixált program. Ne törődj velük.

2010. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, köszönöm szépen!
2010. nov. 4. 17:24
 26/29 anonim ***** válasza:

úristen...ez most komoly?!hát ba.sszus kéreti magát....h nehogy azt hidd h olyan könnyen megkaphatod..elhúzta előtted a mézes madzagot neked meg el kell kapni pont.

a másik lehetőség h csak hülyít,kalandra vágyik...

nem nagy cécó...:9

hívd fel,kérdezz rá h ak most mi legyen,m te akarnál vele találkozni,de ha ő nem akar akk azt mondja meg,ne játszadozzon...és ha tetszel neki akk nem mond nemet,legalább,egy talánt kinyög magából...:D

2010. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
most pihentetem a dolgot..majd jövőhéten!találkozok vele valahogy.ez jóötlet, vagy ne stratégiázzak?
2010. nov. 4. 20:27
 28/29 anonim ***** válasza:

tesó felesleges taktikáznod stratégiáznod...

1 tuti... ő elakarja azt érni h te szedd össze őt és nem fordítva, szeretik ha 'megalázkodik' a férfi ..ez jót tesz az egojuknak :)

startolj rá ne rossá max elküld:d hazafelé uton meg látni fogsz 3-4 jó csajt:D

2010. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
kössz, majd akkor jövőhéten lépek.
2010. nov. 5. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!