Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit akar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit akar ez a csaj. Van ötletetek? Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Régebben (2 éve) járni akart velem én balf. ék, meg nemet mondtam mert gyerekes voltam még ehhez. Azóta ha találkozunk furcsa. Strandon hozzámér vízalatt, lenyom a lábai közé (persze viccesen), buzerálja a hajam.2hete diáknapok után a disco-ban a ruhatárnál fél órát álltunk közben ő megölelt, vállamra hajtotta a fejét. Ne mondjátok hogy ez véletlen! Mondom itt a szünet elhívom már strandra, meg is beszéltük hogy a héten vmikor elmegyünk. Ez volt pénteken azóta hiába írok rá msnen vagy FB-on nem válaszol.3x írtma már rá semmi. Hagyjam? Vagy milegyen? én 17F ő 17l. Jólenne ha nem tajparasztok írnának.
2010. nov. 2. 14:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Keresd továbbra is..Szerintem tetszel neki.

Fb néha ritka fos,el se küldi amit írnak.. Próbálkozz :)

2010. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
NE hagyd!!!! Szerintem csak közönbös voltál, vagy ő úgy érezte,és feladta, ennyi. közeledj hozzá kicsit aktívabban...
2010. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Csak azért elég idegesítő, hogy harmadjára sem ír vissza msnen.
2010. nov. 2. 14:15
 4/29 A kérdező kommentje:
tudom hogy balf*sz voltam, de ebben hol a ráció hogy pénteken még lelkes volt most meg amikor lefixálnánk a programot nem ír vissza??
2010. nov. 2. 14:18
 5/29 anonim ***** válasza:
huuh tee tuti h tetszel neki:D
2010. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
aztmondod?:D akik írtak fiúk, lányok?:D
2010. nov. 2. 14:24
 7/29 anonim ***** válasza:
14:22es vagyok és lány :D
2010. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
és miért nem válaszol a csaj?van tippetek?
2010. nov. 2. 15:10
 9/29 anonim ***** válasza:

hát lehet h nincs gépnél, nem?


am tutira tetszel nekii :D

2010. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
de gépnél van mert msnen is meg face-n is fentvan
2010. nov. 3. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!