Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit akar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit akar ez a csaj. Van ötletetek? Miért ilyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Régebben (2 éve) járni akart velem én balf. ék, meg nemet mondtam mert gyerekes voltam még ehhez. Azóta ha találkozunk furcsa. Strandon hozzámér vízalatt, lenyom a lábai közé (persze viccesen), buzerálja a hajam.2hete diáknapok után a disco-ban a ruhatárnál fél órát álltunk közben ő megölelt, vállamra hajtotta a fejét. Ne mondjátok hogy ez véletlen! Mondom itt a szünet elhívom már strandra, meg is beszéltük hogy a héten vmikor elmegyünk. Ez volt pénteken azóta hiába írok rá msnen vagy FB-on nem válaszol.3x írtma már rá semmi. Hagyjam? Vagy milegyen? én 17F ő 17l. Jólenne ha nem tajparasztok írnának.
2010. nov. 2. 14:08
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
tegnapeste ráírtam de köszönés nélkül lelépett.ma is ráírjak?nem nyomulás ez nagyon?
2010. nov. 3. 13:51
 12/29 anonim válasza:
99%, hogy bejössz neki... keresd te, hívd telón és ha azt sem veszi fel, akkor menj el hozzá :)
2010. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
már ott járok hogy lesz.rom.msnen válaszolni sem akar.minek nyomuljak?felesleges
2010. nov. 4. 16:02
 14/29 anonim ***** válasza:
balek vagy... ovodába kell ismerkedni face-n msn -en... ne ott hivd már el randira omfg ..... Tudod van a 21. századnak van 1 hasznos műszaki cikke, ugy hivják hogy TELEFON, kezedbe veszed beütöd szépen a lány telefonszámát megnyomord a zöld tárcsázo gombot, ekkor kifog csöngeni és várod hogy felvegye... innen már neked kell kitalánli mit akarsz mondani
2010. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

igen ez szép és jó.

szar vagyok ezvan.

2010. nov. 4. 16:18
 16/29 anonim ***** válasza:
Biztos h bejöttél neki, de lehet h összejött vki mással. Tényleg próbáld meg telón elérni, hátha felveszi és megmondja mi van.
2010. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

nincs senkije most.

felhívom és mitmondjak?

szia!miértnem írsz vissza msnen és miértnem jöttél strandra holott megbeszéltük?

2010. nov. 4. 16:28
 18/29 anonim ***** válasza:

szia mizujs? nem jösz le 'ide v oda' meginni valamit?

kész letudva

2010. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
csak nem egy településen élünk, máshová járunk suliba.Szóval elég nehézkesen tudnánk találkozni
2010. nov. 4. 16:53
 20/29 anonim ***** válasza:
ha kell neked áttudsz hozzá menni :)
2010. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!