Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lett belém egy férfi, aki nem tud ja otthagyni a párját. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már ismertem egy ideje, nagyon odavagyok érte az első naptól. Hamar elkezdtünk randizni, 1 hónap telt el a rózsaszín ködben, hatalmas szerelem, ő is szeret én is szeretem, nagy boldogság. Mondom megkeresem Facebookon.


Ahogy rákerestem kidobott egy nőt akivel pózolgatott. Megkérdeztem ki az, azt mondta nincsenek együtt csak még nem vette le. És akkor kitálalt hogy van ez a toxikus nárcisztikus nő, elhordta mindennek sírva hogy milyen rosszul bánik vele. Egyben meg magasztalt engem, hogy nem akar elveszíteni velem végre boldog.


Aztán elkezdődött a furcsa időszak, utólag mint kiderült hetente békültek ki majd vesztek össze. Én végig voltam neki. De nem tud elengedni térden állva zokog ilyenkor, hogy élete ajándéka vagyok. De utána este eltűnik valószínűleg elmegy a barátnőjéhez. Ezt párszor eljátszottuk mire ma bevallotta, hogy nem tud elszakadni attól a nőtől. Beteg, ha nem lehet vele. De velem is ezt érzi, és hogy sehogy sem boldog mert ha vele van egy idő után én hiányzom. Megkért hogy segítsek neki, hogy most mit csináljon.


Én ledöbbentem… most tényleg lehet egy ember két nőbe szerelmes?? Bocsi ha rosszul írtam valamit még mindig sokkban vagyok.


aug. 14. 16:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy nem foglalkozol vele. De azért vigyázz, mert nem tudni kiből mit vált ki, ha kiteregeted a szennyest. Ilyenekkel csak óvatosan.
aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!