Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lett belém egy férfi, aki nem tud ja otthagyni a párját. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már ismertem egy ideje, nagyon odavagyok érte az első naptól. Hamar elkezdtünk randizni, 1 hónap telt el a rózsaszín ködben, hatalmas szerelem, ő is szeret én is szeretem, nagy boldogság. Mondom megkeresem Facebookon.


Ahogy rákerestem kidobott egy nőt akivel pózolgatott. Megkérdeztem ki az, azt mondta nincsenek együtt csak még nem vette le. És akkor kitálalt hogy van ez a toxikus nárcisztikus nő, elhordta mindennek sírva hogy milyen rosszul bánik vele. Egyben meg magasztalt engem, hogy nem akar elveszíteni velem végre boldog.


Aztán elkezdődött a furcsa időszak, utólag mint kiderült hetente békültek ki majd vesztek össze. Én végig voltam neki. De nem tud elengedni térden állva zokog ilyenkor, hogy élete ajándéka vagyok. De utána este eltűnik valószínűleg elmegy a barátnőjéhez. Ezt párszor eljátszottuk mire ma bevallotta, hogy nem tud elszakadni attól a nőtől. Beteg, ha nem lehet vele. De velem is ezt érzi, és hogy sehogy sem boldog mert ha vele van egy idő után én hiányzom. Megkért hogy segítsek neki, hogy most mit csináljon.


Én ledöbbentem… most tényleg lehet egy ember két nőbe szerelmes?? Bocsi ha rosszul írtam valamit még mindig sokkban vagyok.


aug. 14. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem tud ja otthagyni a párját"

Akkor maradjon vele, vagy akivel akar. Ha nem engem választ, és nem találkoznék és nem is beszélnék többet vele.

aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Majd úgy jársz, hogy őt választja, de visszonyra jó leszel, vagy elhagyja, de téged előbb utóbb szintén megcsal mással mint őt csalta veled.

aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a nő nárcisztikus, hanem a pasi. Te meg hülye vagy, ha komolyan egy ilyen kell hosszú távon.

Buktasd le, aztán kidobja a nője, és megnyered ezt az aranyfütyit. Vagy nem. Előbbi esetben téged fog csalni, vagy az exével, vagy újjal, esetleg mindkettővel.

aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

"Én ledöbbentem… most tényleg lehet egy ember két nőbe szerelmes??"


Nem! Két (vagy még több) nőt a farkára húzni mindenképp!


100%, hogy a pasi nárcisztikus és te az újabb áldozata vagy a másik nő mellett.


Ha van eszed tiltod, szóba se állsz vele többé, ha nincs akkor szívj, ne csak a farkát a másik nő után hanem az életet is vele együtt. 😂

aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tisztàn làtszik, hogy a pasas jàtszadozik csak, mindkettőtök érzéseivel.Az ilyen sunyi alakokat jobb elkerülni.
aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu a pasi, csak szeret egyszerre 2 nővel szexelni, te meg beveszed a szar dumáját
aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett beléd szerelmes, csak látja, hogy naív vagy és azt hazudik neked amit akar te még őt fogod sajnálni. Tipikus áldozat vagy. Ha egy vörös rózsára azt mondja neked, hogy kék, akkor is neki adsz igazat hiába látod a valóságot.
aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Reggel megszakítottam vele a kapcsolatot. Ismét van 29 nem fogadott hívásom ismeretlen hívóról, és e-mailt írt (!!!) hogy ne csináljam ezt vele…


Megmondtam neki, hogy nem leszek opció. Azt mondta soha nem nézett rám így. És hogy el sem tudom képzelni mi van benne az irányomba. Megkérdeztem hogy mit szólna, ha ezt mind látná a párja? Aztán elkezdett támadni 😃😃😃😃 mintha más ember lenne. Számomra egyértelmű lett így hogy mit akar szóval letiltottam a francba.


Nehéz, mert szeretem, de ez szerintem nagyon megalázó pozíció a számomra, ennyire azért nem süllyedek le. Viszont teszek róla hogy a nőci megtudja a dolgokat. Bár lehet csak morzsákat hintek el. És nem akarok nekik ártani, de a férfi nem érdemli meg hogy mostantól nyugalomban éljen mintha mi sem történt volna. Had izguljon, hogy kiderül a titka.

aug. 15. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Te ne csináld ezt vele. Aha. Mert ő szimultán veled meg a másik csajával is csinálni akarja.


Nehéz lesz, persze. Majd idővel jobban leszel. De jól teszed, ha a továbbiakban távol tartod magad ettől az idiótától.

aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!