Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ennek a lelki szakadéknak? :S

Figyelt kérdés

pár éve nagyon beleszerettem egy osztálytársamba.

persze, hogy viszonzatlan volt, és emiatt romlott a barátság. akkor nagyon szenvedtem miatta. azóta már elkerültünk másik iskolába, de még szoktunk szervezni a barátnőkkel, meg a fiúkkal programokat.

2 éve voltam belé szerelmes, de néha még fellángol eza az érzés. például amikor 1 éve a többiek véletlenül nekinyomtak, ő meg nem hátrált...az az érzés, hogy hozzáérek... a legutóbbi programon pedig folyton néztem, hogy hol van, és ő is figyelte, hogy én merre vagyok.

az egyik osztálytársamtól tudom, hogy tetszek neki.

de mi van ha még mindig Flórát(2éve őt szerette viszonzatlanul persze) szereti?

megint itt vergődök.

miért nem tudom teljesen túltenni rajta magamat?!


15./L /első szerelem. azóta nem is volt más. /


2010. nov. 1. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
beszélj vele, lehet h ő is téged szeret, csak nem meri elmondani..nehogy így járj: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2010. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

sajnos nagyon beégtem nálla már 1x. nem merek kezdeményezni azóta.

és az, hogy tetszek neki, még nem szerelmet jelent..:/

2010. nov. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!