Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy szakítás? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szakítás? Milyen érzések kerítenek hatalmába? A sokadik már megszokható?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
szar, vagy dühös vagy vagy szomorú, nem lehet megszokni
2010. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
ne tudd meg h milyen erzes , egyszeruen osszedol a vilag elotted , semmi kedv , semmi etvagy semmi nem kell az eletben
2010. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
nem lehet megszokni. olyan mintha rádborulna egy mázsa szar.
2010. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez attól is függ, hogy milyen a kapcsolat. :)

ha szereted és szakít veled, akkor valószínű, hogy elviselhetetlen lesz, de ha már nem a régi, akkor talán megkönnyebbülést fog okozni.

2010. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen összetörsz:S sírsz és csak arra tudsz gondolni. Mintha sose többet nem leszel boldog:S
2010. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Majd megtudod.

Ezt érezni kell, leírni nem lehet.

2010. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szakítás... felgyújtod a közös fényképeket; egész nap bőgsz; ha rá gondolsz az étvágyaddal az életkedved is elmegy; beszélsz a macskádhoz, és választ vársz tőle, hogy miért ilyen minden fiú; ha valaki csúnyán néz rád, már akkor is elsírod magad; ideges vagy; szorongsz.

Én így éltem meg, bár én az a fiút nagyon szerettem, de amikor "szakított" velem ( nem nevezném igazi szakításnak, mert nem indokolta meg csak egyik napról a másikra nem reagált az üzeneteimre, nem vette föl a telefont.sorolhatnám) na tehát akkor legszívesebben kitéptem volna a szivét.

2010. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Magát a szakítást leírni.... hááát... :D Ezt csak átérezni lehet igazán. A 3. kérdésedre pedig...

Velem nemrég szakított a barátom... ő volt már a 10. vagy a 11., de ezt nem lehet megszokni. :S Sőt egyre rosszabb, hogy már megint volt egy tönkrement kapcsolatom, és egyre inkább félek, hogy senkivel sem lesz majd igazán jó, örökké tartó.

Azt persze már könnyebben belátja az ember ésszel, hogy majd lesz más, majd lesz új szerelem, de amikor valaki szerelmes, bármit is képes belátni ésszel, a szíve akkor is azt súgja, hogy a szerelme az egyetlen és pótolhatatlan - így az érzés megint csak majdnem ugyanaz. Összegezve... szinte semmivel sem jobb a sokadik. :S

2010. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!