Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Az baj, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az baj, ha egy srác már szinte a sportot többe nézi, mint titekeT?

Figyelt kérdés
pl. El akarsz valahova menni a barátoddal, de ő inkább focizni megy. Előbb-utóbb szakítás lesz?
2010. nov. 1. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos ezért nincs bnőm.:(
2010. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:

hát ezt értse meg a csaj, hogy nem ő körülötte forog a világ.

kimaradt pár óra eggyüttlét na és?

pf..

2010. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én egy idő után biztos megelégelném.Sose volt baj,ha nem körülöttem forgott a világ,nem is akartam,de azért az,hogy a barátom többet menjen focizni(nem sportszerűen),mint amennyi időt velem tölt..biztos véget vetnék a kapcsolatnak.
2010. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem nézni a sportot, úgyhogy nincs nehéz dolga velem a pasiknak. :) Viszont, ha a kedvenc sorozatom ideje alatt akarja nézni, akkor vagy megegyezünk, hogy ma ő nézi a meccset és holnap én a sorozatot, vagy kiakadok...
2010. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem tudom hány éves vagy de nem kell láncra kötni a férfit... foglald el magad te is !! lesz egy kis idő magadra :P :) nem kell mindent együtt csinálni...
2010. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez vagy rád nézve szánalmas vagy még nem találtad meg az igazi szerelmet. Ha megtalálod azt a lányt, akivel örökre együtt akarsz maradni, akkor nem fogsz a vele való találkozás helyett focizni menni.
2010. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mekkora g*ci vagy még sportolni se hagyod, nem körülötted forog a világ
2010. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem kell mindig Téged néznie, egy bizonyos szint után már elég tragikus, ha ezt csinálja. Mielőtt bármi rosszat is csinálnál, beszéld meg vele, és ha ezután sem működik, akkor feltétlenül szakítás.:)
2010. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!