Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod sportot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod sportot űzne abból, hogy a jelenlétedben szándékosan szellent? Mert számára ez jó poén. Ráadásul mikor vele van a legjobb barátja, az is odafingik.

Figyelt kérdés

Mikor te szóvá teszed, azt reagálja, hogy szállj be te is, mert ez nagyon vicces.


Plusz adalék: NEM tizenéves kamaszfiúkról van szó, hanem húszas éveik közepén-végén járó értelmiségiekről (mindketten doktorálnak is ráadásul).



2010. aug. 11. 02:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Vágd pofán. Mekkora paraszt!
2010. aug. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
vegyél nekikegy borzot jo haver lesz :D azegyetem még nem jelenti azt hogy valaki normális:d sok hulye elvégeztemár:D
2010. aug. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
háh,hagy el a píííícsába..vagy minimum biiiiiszd le h mekkora egy kötsög nyomorék...istenem hova fajul már ez a világ:/
2010. aug. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem tilthatod meg neki, hogy fingjon. Ez milyen dolog már? Persze, inkább görcsöljön órákig, mert Te vele vagy. Sőt, egyúttal levegőt se vegyen!


Kérd meg, hogy menjen arrébb, vagy ki a szobából, ha fingani akar, és kész!

2010. aug. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Más az, ha véletlenül kiszalad, és más az, ha ő rendszeresen, provokatívan (!) az orrom alá dörrent, és nagyokat bruhaházik utána.


Szerintem a szellentéstéma egy olyan dolog, hogy kinek mi fér bele. Én igenis elvárom, hogy a párom ne fingjon az orrom alá, ha lehetősége van, intézze el diszkréten a klotyóban pl. vagy másik szobában. Ha egyszer-egyszer véletlenül feltűnőre sikeredik, az még belefér. De ha sportot űz belőle, az már nem.


Lehet, hogy más nőnek meg simán belefér az, hogy az ő jelenlétében sűrűn fingorász. Nem vagyunk egyformák.


Lehet, nem hiszitek, de ez igazi konfliktusforrás tud lenni.

2010. aug. 11. 02:59
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a doktori cím nem az intelligenciát mutatja, sőt!!!

Ez egy ritka bunkó pasi, önző és éretlen.

Ha téged ez zavar akkor beszéld meg vele, mondd meg neki ezeket amiket ide leírtál és ha nem veszi tudomásul akkor szakíts vele.

Nem vagy köteles egy görénnyel élni.

2010. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes és sokan vannak akik jó poénnak tartják így ahogy leírtad még kicsit nevettem is ezen de ha rendszeresen csinálja tényleg zavaró lehet..mond meg neki,hogy ez nálad már a taszító kategóriába esik.
2010. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mér nem szakítasz vele?

Én ha valamit ennyire utálnék a páromban,akkor simán otthagynám.

2010. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egy ilyen pasim, sőt a legtöbb pasi ilyen, hogy szivesen csinálja a barátnője jelenlétében és ha látja hogy őt zavarja akkor annál inkább. a férfiak ilyenek, persze tisztelet a kivételnek. hiába ülsz le vele beszélgetni, ő ilyen és kész. olyankor fogd magad és hagyd ott őket kettesben ezzel a hülyeséggel. ez van. vagy megszoksz vagy megszöksz :)
2010. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
mikor nyalja a puncidat vagy a fenekedet fingj rá a fejére :D garantáltam nemfog neked ő se soha többet :D
2010. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!