Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod sportot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod sportot űzne abból, hogy a jelenlétedben szándékosan szellent? Mert számára ez jó poén. Ráadásul mikor vele van a legjobb barátja, az is odafingik.

Figyelt kérdés

Mikor te szóvá teszed, azt reagálja, hogy szállj be te is, mert ez nagyon vicces.


Plusz adalék: NEM tizenéves kamaszfiúkról van szó, hanem húszas éveik közepén-végén járó értelmiségiekről (mindketten doktorálnak is ráadásul).



2010. aug. 11. 02:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk már együtt. Csak kíváncsi vagyok, ti hogy viselkednétek ebben a helyzetben.


Az is rossz volt, hogy sokszor szégyenkeztem miatta, mert nyilvános helyen is eleresztette magát. Pl. egyszer a villamoson valami embertelen záptojástag terjengett (kevesen voltunk). Ránéztem a kedvesre kétségbeesett tekintettel, hogy ugye nem ő volt. Ő pedig fülig érő szájjal bólogatott, hogy de bizony ő durrantott be a villamos utazóközönségének. :D

2010. aug. 11. 10:30
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
LOL én az ilyenen már csak röhögni tudok olyan murisak ahogy leírodxD10:11 abban is lehet némi igazságxD
2010. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani, hogy sz*ni is nyitott ajtónál szokott, mert így spórol a villannyal. Szerintem ez ocsmány. Mikor nálam is így ment klotyóra, becsuktam az ajtót, mondván, hogy nálam nyugodtan használhatja a villanyt. De mikor nála vagyunk, nem kényszeríthetem, hogy kapcsolja fel a villanyt. :((
2010. aug. 11. 13:00
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
na azért ez már tényleg gusztustalan..
2010. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
undorító
2010. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen akar orvos lenni? Hát nagyon higénikus egy ember...
2010. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ő Terrance a haverja meg Phillip.
2010. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
tényleg:DD
2010. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Jah, undorító! Az én párom egyszer csinált ilyet, hogy a jelenlétemben elfingta magát, én fogtam magam és egy szó nélkül ott hagytam a p*csába. Felfogta, hogy diszkréten is lehet ezt intézni. Ha rendszeresen ezt csinálná velem a párom, azután is, hogy kifejeztem nemtetszésemet, simán otthagynám emiatt! Ez nem vicces, hanem inkább gyökérség és tiszteletlenség!
2010. aug. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nyitott ajtónál?? Ejj ez nem a Demszky??
2010. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!