Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod sportot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod sportot űzne abból, hogy a jelenlétedben szándékosan szellent? Mert számára ez jó poén. Ráadásul mikor vele van a legjobb barátja, az is odafingik.

Figyelt kérdés

Mikor te szóvá teszed, azt reagálja, hogy szállj be te is, mert ez nagyon vicces.


Plusz adalék: NEM tizenéves kamaszfiúkról van szó, hanem húszas éveik közepén-végén járó értelmiségiekről (mindketten doktorálnak is ráadásul).



2010. aug. 11. 02:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog, hogy állandóan fingik, de ne bántsátok a fingósokat, én is fingok eleget, ha nem sikerül, akkor megfájdul a hasam.. Korábban kollégiumban volt egy szobatársam, akivel versenyt fingottunk. Ja, egyszer éjszaka felhozott egy csajt. Megdugta. Csaj kiment wc-re, és a srác akkorát fingott, hogy csak hallgattam :D Akkor minden gőzt egyszerre kiengedett, szóval ő valószínűleg tudta tartogatni, és később elereszteni. EZ kevés embernek megy, nekem sem menne. Ha jönnie kell, ne tartsuk vissza! El kéne fogadni, hogy van ilyen!

Tiszta ciki már, én sokszor azért megyek a szarós wc-re hugyozni, s nem a piszoárba, mert hugyozás közben/után időnként szellentek. Inkább ezt, minthogy munkahelyen hátam mögött ezen röhögjenek, h fingorászok...

2010. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
De pont ezaz, hogy akkor menjen ki a wcre, vagy menjen át egy másik szobába, vagy séta közben maradjon le, vagy mittudom én. Én simán megoldom, hogy nem fingok oda más ember orra alá, nem hiszem el, hogy egyesek ennyire nem bírnak magukkal!!
2010. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én is hasfájós vagyok, meg állandóan fel vagyok puffadva, 6 éves párkapcsolatom van de a barátom még soha nem hallott fingani. Úgy hogy ne mondjátok azt, hogy nem lehet visszatartani.
2010. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ez de gáz,én csajom előtt sose fingok,tisztelem annyival,hogy nem hagyom,hogy ,,élvezze a megkönnyebülésemet",inkább kimegyek a WC-re vagy visszatartom,akaraterő.


Egyik span mondja,hogy akkor jó kapcsi amikor fingasz a csaj előtt,mondom neki ja,hogyne persze.Mondtam még,hogy akkor szarj a szoba közepére és szúrkáld tele ceruzával,és mondja azt,hogy mától a sün velünk lakik :)


Tartsuk vissza,undorító,ha egy csajnak odapászítom a kéneset tojásosat.


24F

2012. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem túlreagálod az egészet, neki ez poénos, a legtöbb férfinek az hidd el, látszik, hogy nem nagyon tudod, hogyan viselkednek a férfiak egymás társaságában, ha te azt tudnád mik mennek ott... Ráadásul ennek semmi köze az intelligenciához és hogy mennyire művelt valaki...ő ilyen, kész, lehet néha kicsit túlzásba viszi, de ez van. Majd lesz egy lazább nője, aki nem hal bele ilyenekbe.
2014. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Lett, azóta már meg is házasodtot, gyereke is van. Vajon a feleségének is odafingik?
2014. nov. 11. 22:52
 27/27 anonim ***** válasza:

Én még meg is gyújtom, és feltöltöm a világ legnézettebb videómegosztó portáljára, hogy bárki megnézhesse/ hallgathassa, ahogyan fingok!


Gáz lángra, itt a videjóm!

https://www.youtube.com/watch?v=2jJgQKAmf6c


Jó pár évvel ezelőtt töltöttem fel ma már nem foglalkoznék ilyennel, néha ha rossz kedvem van megnézem és elképzelem ahogyan mások nézik és szörnyülködnek vagy tudom is én utánam csinálják és azon jókat nevetgélek magamban. :)


Régen sem és most sem firngoászom a b.nöim előtt, viszont én is nyitott ajtónál kakilok/ pisilek így tényleg nem kell lámpát kapcsolnom. + még úgy is spórolok(vízen), hogy szarás előtt a WC belsejébe ahova érkezik a kaki oda rakok egy négyzet WCpapírt, hogy a WC lehúzásakor ne keljen WCkefét használnom mások után, így kevesebb vízzel lemegy!

2019. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!