Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőmnek elment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek elment az esze?

Figyelt kérdés

24 évesek vagyunk mindketten. Nekem kb 3 hónapja lett egy párkapcsolatom amiben nagyon boldog vagyok és azóta bunkó velem a legjobb barátnőm.

Tudni kell, hogy neki nagyon zűrzavaros a romantikus élete. Egy tőle 15 évvel idősebb, gazdagabb férfival van "barátság extrákkal" kapcsolatban, amibe már teljesen beleőrült, a férfi csak ennyit akar tőle,ő meg belezúgott.

Én próbálok vele néha beszélni,nem érti meg,hogy ennek nincs jövője és lépjen tovább. Van egy jó fiú haverom aki most szingli, párszor szerveztem nekik randit, a srác már full odavan érte de a barátnőmnek csak az az idősebb kell....

És akkor sír, ki van készülve, depressziós, mert a férfi nem akar vele komoly kapcsolatot, de összejárnak szexelni és egyéb programokra....Most már engem is utál a barátnőm, mert egy boldog kapcsolatban élek. Így teljesen ki fog készülni. Mit tudnék vele kezdeni?



júl. 28. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Nyilvan nem fogom fel aha :D csak azert, mert valamit maskepp latok, nyilvan hulye vagyok. Szep is a magyar mentalitas :D
júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

#11 Te hülyézted le saját magad, én ilyet nem írtam.

Na mindegy, a kiforgatás, az áldozatként vergődés és a magyarozás is megvolt részedről, veregesd meg a vállad.


Másképp láthatsz valamit, de akkor úgy kell írni, hogy SZERINTEM.

Te ne ismerjél már jobban egy anonim vadidegent a netről, mint én saját magam.

júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te is ugy irtad, hogy a szerelem vak, nem azt irtad, hogy szeribted. Egy tenymegallapitast tettel, ami nem igaz, erre reflektaltam. Tovabbra sem ertem a tamadast, de erezd jol magad tole a nap tovabbi reszeben…
júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

A szerelem természete ilyen. Nem logikus. Nem tudatos döntés. Annyit el lehet neki mondani, hogy logikusan nézve a férfi sz...ba sem veszi, és ha el akarja rontani a saját sorsát azzal, hogy rá vár, oké, de neked ne hisztizzen és picsogjon miatta.

Ráerőltetni meg ne erőltesd rá a haverodat, mert ha a fejére áll, sem fog neki tetszeni.

júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kevered a szerelmet a fellangolassal. A szerelem nem pusztit, nem vagy benne vak, olyannak szereted a masikat, amilyen. Ugyanakkor magadat is szereted benne annyira, hogy ha nem epit es rossz hatassal van rad, akkor nem maradsz benne “vakon”.
júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!