Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok veszekedés, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal tavaly házasodtunk össze, de nagyon sokat veszekedünk mostanában. Szóltam neki, hogy normálisan beszéljen velem. De legutóbb mikor leakart feküdni velem és mondtam, hogy most nincs hozzá kedvem azt mondta basz*djak meg akkor. Egyébként májusban szültem császárral. Ráadásul egyszer azt is mondta, hogy balfasz anyuka vagyok mert állandóan kézbe vettem a gyereket ha sírt. Meg mindig azzal "viccelődik", hogy akkor keres mást. És minden apró dolgon kiakad pl. Hogyha nem értek valamit és vissza kérdezem, hogy "tessék?" Akkor már egyből megemeli a hangját és nem hajlandó még 1x elmondani😔

Már 100x beszéltem vele.


júl. 25. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 100x beszéltél vele akkor válj el. Akkor sem fog megváltozni ha ezredik alkalommal próbálsz vele beszélni.
júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De amikor ezt mondom neki hogy akkor legyen vége ennek, mindig bocsánatot kér és azt mondja, hogy nem akarja hogy elmenjek😔

De rosszul esik hogy így beszél velem és sose beszéltem így vele

júl. 25. 13:21
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
A szulei nem neveltek, te sem fogod. O mar ilyen marad, ez a viselkedesminta rogzult nala. Innentol tied a dontes, hogy panaszkodsz, vagy elvalsz.
júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Amíg nem leszel KÖVETKEZETES addig semmi se fog változni! Mert a fenyegetőzéseket hogy elmész nem fogja komolyan venni ha nem valósítod meg!!
júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Nyeregben van. Egy nagycsomo ffinak lesz nagypofája mikor a nő relative védtelen és ki van a gyerekkel szolgaltatva merthát nyilvánvalo hogy ugyse hagyod ott. Akkor meg kiskiralykodik.

"Adj hatalmat az emberek kezébe megtudod milyenek valójában"

júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Péklapát.
júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Ne azt mondd, hogy legyen vége ennek, hanem, hogy VÉGE VAN!
júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A párocskád egyáltalán nem tisztel téged téged! Egy kapcsolat tisztelet nélkül szart sem ér! Tavaly házasodtál vele össze, meg gyereket is szültél egy ilyen embernek! Azt, hogy most kezdte el kötve hiszem, biztos hogy tudtad és voltak jelei, hogy ilyen! Senki nem lesz ekkora bunkó paraszt a semmiből hirtelem! Ha neked ilyen ember kellett, és cseszted el az életed, választasz hogy benne marafsz és tűrsz vagy elválsz! Bár szerintem ha pofánvág és bocsánatot kér, akkor is simán elfogod nézni!
júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit, akkor nem beszélek és viselkedek vele úgy, ahogy írtad. Mi 16 éve ismerjük egymást a párommal és 9 éve vagyunk házasok, de nem szoktunk egymással így beszélni. Engem is sokszor visszautasít a feleségem a szexben, de nem mondok ilyet neki.
júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél! Ölelés! <3


A helyzet, hogy ilyen hangnemben senki nem beszélhet veled. Különösen az az ember nem, aki a társad, akire elvileg támaszkodnod kellene. A helyzet, hogy a szeretetbe, a bizalomba ez nem fér bele. Nagy valószínűséggel a férjed azért beszél veled így, mert most teljesen sérülékeny, kiszolgáltatott állapotban vagy, a feleségeként, egy nagyon pici babával,

tehát szinte teljesen rá vagy utalva. Ha beszéltél vele, és ez nem változik, akkor én még megpróbálnám - ha vevő rá - a párterápiát. (Nagy esély van rá, hogy ő nem látja a problémát, tehát nem fog belemenni.)


Szerintem egyébként tényleg menekülj, védd magadat és a kicsit. Ahogy veled beszél most, az javulni nem fog. Ezt eltüntetni lehetetlen (hogy fogod tudni valaha elfelejteni és megbocsájtani ezt a szintű kegyetlenséget?), komoly sérüléseket okoz nem csak a kapcsolatotokban, hanem neked is. Soha senki nem kényszeríthet szexre, mindig van jogod nemet mondani. Az hogy anyaként sérteget, kétségbevon és fenyegetőzik, hogy megcsal vagy elhagy, konkrétan verbális bántalmazás. Ami a legrosszabb, hogy az ilyen szintű abuzív viselkedés a gyerekre is ki fog hatni; vagy azt fogja látni, hogy az apja megalázza az édesanyját, vagy ővele is ilyen módon fog beszélni.


Kitartást neked és tényleg kívánom a legjobbakat!

júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!