Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tegyek lányként?

Figyelt kérdés
Tanácsra lenne szükségem. Röviden a történet (párom akivel 5éve vagyunk együtt) ő most 24 én 22. Megismert egy lányt, aki iránt ő sem tudja tisztázni mit érez. De nem tudja kiverni a fejéből és kétségek gyötrik. De engem nem tud elengedni, már 2hónapja van ez. Már nem bírtam ezt a gyötrődést vajon mi van ha beszélnek, miket ír a lány akinek szintén van párja. Első alkalommal is egem választott de nem szakították meg a kapcsolatot, de mára már igen. Először én mondtam ki ezt nem bírom tovább így legyen akkor vége, de ő csak mondta nem nem, nem akar elengedni mert szeret. Tegnap szakították meg az összes kapcsolatot és most bántja ez az egész. Időre van szüksége feldolgozza mindezt és eltudja felejteni azokat az érzéseket amiket érez, ahogy nekem is szükségem van most időre. Hogy tudnám szerintetek ezt helyreállítani? Lehet nem is nekem kell "kijavítani" hanem páromnak? Mit tennétek ilyen helyzetben? Valami igazán hasznos tanácsot szeretnék kapni, már ha ilyen helyzetben lehet. Én trükkökkel szeretném őt magamhoz édesgetni, mert az hazugság lenne. Csak szeretném tudni mi az amit ilyen helyzetben tennem kellene lányként? Köszönöm a hasznos válaszokat.
2010. nov. 1. 12:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

ÉN ugy kezdeném,hogy kicsit szomorú vagyok, azután megkérdezné jobb esetben hogy miért?

-te irod: mert keresed a megoldást folyamatosan hogy mikép lehetne minden a régi,kicsit magába száll, és akkor jön magától minden, és ha oda érnétek hogy szakitsatok-e akkor mond neki azt hogy nem szeretnéd, de hagysz neki egy kis időt még magához tér, és elgondolkodik ki a fontosabb.

Ne mond neki hogy nem fogod keresni a társaságát, te légy erős és ha ezt meglépted akkor várj még ő jelentkezik.

2010. nov. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Végül megtettem. Most nagyon rossz érzés ez. De azt írta ha ezt szeretném legyen úgy. :(
2010. nov. 1. 14:29
 23/23 anonim válasza:
Hagyj neki egy kis időt.de ne sokat.ezt neki kell helyrehoznia.És csak akkor hagyj neki időt ha tényleg szereted még 5 év után is.teljes szívedből.de ha nem akkor jobb kilépni a kapcsolatból.tudom,hogy ez nehéz.de így csak szenvedtek.és a végén az jár rosszabbul aki egyedül marad.neki lesz nagyon rossz.ez esetben sajnos neked.de próbáld meg túltenni magad rajta...
2010. nov. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!