Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tegyek lányként?

Figyelt kérdés
Tanácsra lenne szükségem. Röviden a történet (párom akivel 5éve vagyunk együtt) ő most 24 én 22. Megismert egy lányt, aki iránt ő sem tudja tisztázni mit érez. De nem tudja kiverni a fejéből és kétségek gyötrik. De engem nem tud elengedni, már 2hónapja van ez. Már nem bírtam ezt a gyötrődést vajon mi van ha beszélnek, miket ír a lány akinek szintén van párja. Első alkalommal is egem választott de nem szakították meg a kapcsolatot, de mára már igen. Először én mondtam ki ezt nem bírom tovább így legyen akkor vége, de ő csak mondta nem nem, nem akar elengedni mert szeret. Tegnap szakították meg az összes kapcsolatot és most bántja ez az egész. Időre van szüksége feldolgozza mindezt és eltudja felejteni azokat az érzéseket amiket érez, ahogy nekem is szükségem van most időre. Hogy tudnám szerintetek ezt helyreállítani? Lehet nem is nekem kell "kijavítani" hanem páromnak? Mit tennétek ilyen helyzetben? Valami igazán hasznos tanácsot szeretnék kapni, már ha ilyen helyzetben lehet. Én trükkökkel szeretném őt magamhoz édesgetni, mert az hazugság lenne. Csak szeretném tudni mi az amit ilyen helyzetben tennem kellene lányként? Köszönöm a hasznos válaszokat.
2010. nov. 1. 12:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem gond. az emberek nagy tobbsege azt hiszi hogy a parjanak senki nem tetszik egesz eletebe csak az a no akivel egyutt van. ez akkora hulyeseg! szerintem legy buszke ra hogy bevallotta. ha nem mondott volna semmit es megcsalt volna az lett volna a szemetseg. en a helyedben megengednem neki hogy akar agyba is vigye azt a not,es utana majd eldol hogy komolyabb kapcsolatot akar e tole. ha nem hat nagy cucc,a lenyeg hogy teged valasztott. ha egy fiu meg akar egy masik not b....ni az meg nem jelenti hogy nem szereti a baratnojet. ha te meg megnehezited a dolgat hogy haragszol ra,meg ilyenek az csak ront a helyzeten.ha viszont megmondod neki hogy annyira szereted hogy megengeded neki hogy probalja meg a masik lannyal mert neked az a fontos hogy o boldog legyen,hat az eletebe soha nem fog elhagyni. tudom ez az elgondolas soknak nem tetszik,de ez az igazsag.
2010. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"Puding próbája az evés" mint azt szokták mondani. Felvetem neki ezt és meglátom miként reagál majd rá. Mint mindenki, én is arra vágyom, hogy csak egy emberként szeressenek úgy ahogy eddig is. Ő is ezt szeretné és azt mondta ha "megy megy ha nem nem". Ő megtette a lépést, hogy talán minden helyre jöhet. És igen, igazat adok neked, inkább még most időben derüljön ki minden, amíg itt van rá lehetőség. Csak még vacillálok, hogyan is miként mondjam ezt el neki, még a mai nap folyamán vagy várjak holnapig. Mert most ő ír nekem Messenger-en de én alig alig válaszolok. Ő írt rám is, nem én rá.

Lehet nálad nincs "gyávább" de akkor egyformán azok vagyunk. És Te valóban úgy látod, kettőnknek még sikerülhet? Csak érdekel ha nem baj, miben véled ezt felfedezni?

2010. nov. 1. 13:26
 13/23 A kérdező kommentje:

13:23


Nem tudom ez eléggé inkább nyitott kapcsolatra vall. Lehet nem testileg csalt meg igaz de lelkileg viszont igen. Van egy bizonyos képzeletbeli "póráz" az se jó ha túl szoros, de az sem ha túl laza. ha egyszer meg engedi valaki, na bújj ágyba azzal a valakivel lesz még erre alkalma ki használni. Nem egy ismerősöm elkövette ezt vagy hasonló hibát és a kapcsolatuk meg is romlott a mai napig. És itt igazából, nem azt mondja párom le akarna feküdni vele. Mert nem testiségről van itt szó. És ő az a fajta ember, hogy képtelen lenne rá amíg ott vagyok benne a szívében. Akkor sem képes lefeküdni velem, ha mondjuk nagyon megbántódik valamin amit teszek vagy mondok neki.

2010. nov. 1. 13:32
 14/23 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szeret teged,es ez egyaltalan nem olyan nagy dolog. de ne nehezitsd meg a dolgat. a pasiknak nagyon tetszik ha egy no eros,es nem feltekeny(persze egy kis feltekenyseg meg rendben van)es tudom ez nem egyszeru most neked,de ha ugyes vagy,tuti teged akar majd!!
2010. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

13:32


Csak kérdés mi az amivel "ügyessé" válok.

2010. nov. 1. 13:34
 16/23 anonim ***** válasza:
noi taktika. de nem kell semmit csinalnod. ez benne a plane. csak hagyd hogy azt csinalja amit szeretne.
2010. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Magyarul semmit nem teszek. És ő egyedül oldja meg.
2010. nov. 1. 13:46
 18/23 anonim ***** válasza:

Nektek van esélyetek ,mert őszinte volt veled.

Ha alig-alig irsz neki MSN-en ugy is észre veszi, hogy baj van, akkor ne várj holnapig, ha megakarod lépni.

Egyébként az voltam aki irt neked az elején is :)

Egyébként az már kicsit gyanús ,hogy gondolkodnia kell,mert össze van zavarodva,én sértődékeny vagyok ezért hagynám had gondolkodjon nélkülem,és utána teperjen ha engem választott,mivel én nem tettem volna ezt meg Vele.

2010. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

13:53


Igen felismerem az írásod és segít is. :)

Hát igen, szerintem is elég furcsa, hogy ki kell ezeket neki hevernie, feldolgoznia a történteket. De azóta sem írtam neki, várom azért a megfelelő lehetőséget arra, hogy megírjam neki amit most írtál, hogy addig ne keressük egymást amíg tisztán lát és tudja mit akar. Még sem kezdhetem most el a semmiből ezt. Azt nem szeretem.

2010. nov. 1. 13:59
 20/23 A kérdező kommentje:
Csak még annyiban kérném a segítségedet, hogy kezdjek bele, hogy indítsam el a mondanivalóm...?
2010. nov. 1. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!