Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben lányként leszólíthatom a srácot?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy fiú,de se hogy sem tudok a közelébe férkőzni. Nincs közös ismerősünk így az kilőve. Facebook-ja sincs az is kilőve. Hiába próbálok vele szemkontaktust teremteni egyszerűen csak néz maga elé mint aki nem is észleli a világot :D Nekem kicsit félénknek tűnik a srác vagy nem tudom....

Nem akarok nyomulni se ráijeszteni,de ez így nem állapot. Esetleg nem tudtok valami szöveget amivel odamehetnék hozzá vagy esetleg észrevegyen? Már gondoltam arra hogy ráköszönök de abba sincs semmi,nem hiszem hogy visszaköszönne.

én 17/L ő 16/F,szóval fiatalabb is :D


2011. szept. 29. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem néz rád, akkor nem érdekled.

Ha sejted, hogy nem köszönne vissza, akkor minek?

Hagyjukmár.

2011. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki ezt:

Kefélj meg ha tévedek, de nem találkoztunk már valahol?

2011. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem nézz rád mert nem vesz észre vagy zavarba van és inkább mindenkivel kerüli a szemkontaktust de ez csak 1 tipp
2011. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szólítsd le nyugodtan. Kötve hiszem, hogy elküld, szerintem csak félős. Ha meg idősebb vagy nála, és kicsit félősebb fix, hogy nem fog leszólítani, szóval ha szeretnél valamit neked kell lépni.
2011. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
meny oda kérdezd meg tőle szia kutya van gazdád ?:D
2011. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a csávó egy zombi!
2011. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia kutya van gazdád ?:D

-------

Tuti ötlet.. :-/

2011. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyit arról, hogy a lányok korábban érnek. Hol vannak ilyenkor a híres női praktikák? Nincs f.szbook, így megáll a tudomány? Arra még nem gondoltál, hogy egyáltalán nem érdekled szerencsétlent?
2011. szept. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!