Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tegyek lányként?

Figyelt kérdés
Tanácsra lenne szükségem. Röviden a történet (párom akivel 5éve vagyunk együtt) ő most 24 én 22. Megismert egy lányt, aki iránt ő sem tudja tisztázni mit érez. De nem tudja kiverni a fejéből és kétségek gyötrik. De engem nem tud elengedni, már 2hónapja van ez. Már nem bírtam ezt a gyötrődést vajon mi van ha beszélnek, miket ír a lány akinek szintén van párja. Első alkalommal is egem választott de nem szakították meg a kapcsolatot, de mára már igen. Először én mondtam ki ezt nem bírom tovább így legyen akkor vége, de ő csak mondta nem nem, nem akar elengedni mert szeret. Tegnap szakították meg az összes kapcsolatot és most bántja ez az egész. Időre van szüksége feldolgozza mindezt és eltudja felejteni azokat az érzéseket amiket érez, ahogy nekem is szükségem van most időre. Hogy tudnám szerintetek ezt helyreállítani? Lehet nem is nekem kell "kijavítani" hanem páromnak? Mit tennétek ilyen helyzetben? Valami igazán hasznos tanácsot szeretnék kapni, már ha ilyen helyzetben lehet. Én trükkökkel szeretném őt magamhoz édesgetni, mert az hazugság lenne. Csak szeretném tudni mi az amit ilyen helyzetben tennem kellene lányként? Köszönöm a hasznos válaszokat.
2010. nov. 1. 12:09
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat a *nem lemaradt a trükköknél.
2010. nov. 1. 12:12
 2/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj rám ,de "érez valamit egy másik lány iránt" és te még vele vagy?mert nem tudja mit érez,helyre kell rakni?

rakja helyre egyedül,mert velem nem tenné ezt az biztos!!!

Egyáltalán hogy került a másik lány a képbe?

Téged megcsalt ,mert más lány iránt táplált érzéseket.

Bocsi én kivülállóként ezt látom....

2010. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is így érzem, hogy érzelmileg megcsalt. Azt mondja ő sem tudja mi ez egyáltalán, de azt határozottan tudja nem szerelmes belé. Csak megtetszett neki. Szüleik régi jó barátok és egyszer lementek, 2-3 napra és ott voltak együtt, beszélgettek nevetgéltek, és azóta van ez benne mióta onnan feljött.
2010. nov. 1. 12:21
 4/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az bőven elég, az érzelmi megcsalás.

5 év igazán sok idő,és megszokás meg minden, de ha külön lesztek pár napig,és minden kapcsolatot megszakitottok egymással ,nem örökre csak pár napig, rájösztök tudtok-e egymás nélkül lenni.

"nem az az igazi akivel le tudnád élni az életed,hanem az aki nélkül nem"

ha meg tudjátok álni ,hogy ne keressétek egymást akkor ,háátttt.....

2010. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor most tegyem azt, hogy egyáltalán nem beszélek vele igaz? Én tudom, hogy rosszul érezném magam ha nem tudok legalább egy "szia hogy vagy"-ot írni ha többet nem is. Igazából ez csak akkor derül ki mennyire akar is engem ha megvárom még ő keres pár nap után. Csak az 5év alatt egy nap sem telt el, hogy ne beszéltünk volna.
2010. nov. 1. 12:28
 6/23 anonim ***** válasza:

Igen tudom nehéz lessz, de ha nagyon fáj ne tedd meg,mert az a pár nap kinszenvedés lesz neked, Tudom miről beszélek,és az előzőeket is én irtam.

Nem tudtam megállni hogy meg ne kérdezzem, de ő a füle botját sem mozdította volna hogy őt is érdekelné,így most egyedül vagyok.

Ha ugy érzed nem bírod ki ne tedd meg,adj neki egy utolsó esélyt és ,kérd meg döntsön, vagy Te teljesen a másik gondolata nélkül, vagy ne hagyd hogy kihasználja az érzéseid.

2010. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz, de teljesen fair lépésnek látszik. Ő szúrta el, neki kell ezt helyrehoznia. Csak tudom, ő nem az a fajta férfi aki kihasználná az érzéseim. Azt is tudom, hpgy lehet nehezen viselné ő is ezt, hogy nem beszélek vele, de ez csak akkor derülne ki ha ezt a lépést én megtenném. Amikor kezdődött ez az egész, akkor is a lányt letörölte beszélgető társként a Messenger-ről és egy idő után érezte beszélni kell vele, és felkereste. Hát most majd kiderül így, mennyire képes megállni, hogy engem keressen.
2010. nov. 1. 12:40
 8/23 anonim ***** válasza:

Figyelj nehéz lesz neki is,mert az én barátomnak is nehéz most elvileg,ezért nem iskeresi a társaságomat,mert neki ugy fáj hogy nem lehet velem, de eszébe jutok.

Hidd el nálatok még helyre lehet hozni,sajnos nálunk nem...

Mi is minden nap megkérdeztük egymástól hogy van (7hónapig)de vége,és magától ő nem keres engem, most akkor mit higyjek?

Hülye nem vagyok ,így békén hagyom,legfeljebb jó sokáig szenvedek, ő meg legyen boldog nélkülem.

2010. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nagyon erős vagy! Én csak félek, gyáva vagyok mondhatjuk így is, mert lehet, hogy ráébred nem érez annyi erőt már kettőnkben. Nem tudom tényleg, de ezt tartom helyes döntésnek, mert csak így derülhet ki minden. Így a biztos! Képesnek kell ezt megtennem, mert nem lehetünk újra boldogok akkor ha nem én lépem ezt. Én mondjuk már leszögeztem neki, addig nem szeretnék vele találkozni még ezt az egészet tisztázza magában mit is akar és elfelejti azt amit elakar felejteni. Csak még nem tudom hogy hozzam ezt fel neki, főleg nemsokára 1-2 napon belül itt van a születésnapunk amit egy azon napon, ünneplünk.
2010. nov. 1. 13:05
 10/23 anonim ***** válasza:

Ez így még nehezebb,mert tudom hogy rossz lesz neked,mindenféleképpen.

egy van: "a nő szeret,és mindig tönkre megy"

csak a magunk nevében tudok beszélni,mert vannak szegény férfiak is ,akik így járnak mint mi :S

Erőt neked, és ha megléped ,erős leszel te is, de lehet csak akkor gondolta ugy,mert olyan napja volt, nehéz ez így..

Én felhoztam neki egy nap mikor tud jönni hozzám,nem látta a kiutat onnantól kezdve már semmi nem volt a régi...

De inkább 7 hónap után derüljön ki mint több idővel, Te esetedben inkább most derüljön ki még nincs gyerek és házasság.Mert azt nem említetted.

"bezárul egy ajtó, nyílik helyette másik"

Tőlem gyávább ember pedig ritka ,elhiheted...

2010. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!