Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! Mit jelent a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Mit jelent a viselkedése? [bőv. Lenn. ]

Figyelt kérdés
3 hete szakított velem a barátom. Azóta minden nap többször beszéltünk telefonon, ahogyan tegnap is. Úgy volt, holnap találkozunk, mondtam neki, hogy jöjjön hozzánk ő. De nem akar, mert azt mondja, lerohannák az emlékek. Szinte könyörgött, hogy menjek hozzájuk én. Ma reggel írtam neki egy smst, hogy mikor hívjam fel, hogy megbeszéljük a holnapi nap részleteit, de nem válaszolt. Az egyik közösségi oldalon láttam, hogy fél hétkor fent volt, én meg fél hatkor írtam neki üzenetet. Most mi van? Le akar rázni? Eddig tisztára örült, hogy találkozunk, most meg csak így? Mit csináljak? Később írok neki még 1 üzenetet, ha arra sem reagál, megpróbálom felhívni. Szerintetek? Mit tennétek a helyemben? Egy évig jártunk, semmi párkapcsolati gondunk nem volt/nincs a távolságon kívül. Nem akarom veszni hagyni az egy évet, mert mindkettőnknek sok pozitívat adott, mindkettőnket jó irányba változtatott meg. Mit tennétek?
2010. nov. 1. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon úgy tűnik, mintha te még akarnál tőle valamit. De ha szakított veled, nem teljesen normális, hogy le akar rázni?

Tudom, hogy ez elég nehéz, de egy idő után el kell, hogy felejtsd őt, nem lenne egyszerűbb, ha nem gyötörnéd magad azzal, hogy most ír e választ a leveledre rögtön, vagy nem?

Persze ilyenkor teljesen elképzelhetetlen ez, azt megértem, mert még mindig kötődsz hozzá. Azért csak próbálkozz elfelejteni és hagyd, hogy továbblépjen. Neki sem könnyű, az is biztos.

2010. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt mondta, hogy ő is akar találkozni, még tegnap is azt mondta :s Most ilyenkor mi van? Egyikünk se akarja hogy vége legyen...
2010. nov. 1. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló tőled most tanultam én is ,nekem is távolság miatt volt csak vége.Én is gyötröm magam, de nekem legalább vissza írt és szépen.

Bár meguntam hogy mindig én írok rá, ezért bármilyen nehéz ,megpróbálom elfelejteni,én is kötödök hozzá nagyon.

De kedves kérdező, ő szakitott veled, már lehet mással vigasztalódik, ne csinálj magadból olyan bolondot mint amilyen én voltam.

Azt hittem én is fontos voltam neki, és neki is olyan nehéz, de tévedtem,mert nem keresi a társaságomat.

Ne ess bele abba amibe én voltam és vagyok...

2010. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Haverjai is mondták, hogy nincs neki senki. [anemtúl közeli haverjai, szóval biztos nemlettek kioktatva h. eztmeg ezt mondják] Meg tegnap a srác megígérte h. felhív. De most semmi, szerintem írok neki 1 üzit, ha arra sem érkezik reakció...Akk ez van.
2010. nov. 1. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Te tudod,én is megtenném sajnos...mert bele őrülök ,hogy nincs.

De ha nem ír ,akkor sok sikert Neked is a felejtéshez :(

2010. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!