Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne valaki szíves segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne valaki szíves segíteni nekem hogy ne szenvedjek tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudnátok nekem segíteni? Van egy olyan dolog amit már nem tudok hova tenni sok emberrel beszéltem de még mindig nem jutottam semmire. Próbálom úgy megfogalmazni hogy normális választ kapjak. Szóval egy négy éves kapcsolatban vagyok és most vagyok 18 éves tehát kiskorom óta vele vagyok. Nagyon szeretem sokat voltunk együtt sok mindent megtapasztaltunk viszont most jött egy kattanásom és úgy érzem hogy kell új dolog az életemben muszáj élnem muszáj mennem úgy hogy nincs mellettem senki és nem kell lemondanom esetleges emberekről akár egy buliban vagy hasonló. Nem tudom mi tévő legyek nem szeretném őt elveszíteni viszont nem is tudom elképzelni hogy én a maradék életemben ne legyek senkivel rajta kívül stb. Tudom ez úgy tűnhet mint aki egy kis k de ezt szerintem sok ember megérti aki volt már egy cseppet is hasonló helyzetben ugye mint a fiatalon való elköteleződés. Nagyon jó kapcsolatunk van nagyon szeret ő is engem mindent megtenne értem és ezért nem szeretnék kilépni a kapcsolatból de igy sem maradhat hogy a fiatal koromat teljesen eldobom. Az agyam és a belefektetett 4 év a vele maradás a szívem egyrésze talán az elengedés nemtudom..de úgyérzem beleőrülök ha nem kapok valami nagyon jó tanácsot.Tudom beszéljem meg vele stb.. de én most inkább csak szeretnék segítséget vagy hasonló storyt hallanni. Köszönöm értelmes válaszokat.

júl. 20. 17:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

10-es

Mondtam én rád bármi rosszat? A kérdezőnek válaszoltam. :) Ugyanígy hidd el van aki 50 éves fejjel is gyerek még.


Gratulálok a 17 nődhöz biztos nem véletlenül volt. A kérdező nem írta, hogy próbálták volna megbeszélni a dolgokat, így bocs de az is gyerekes felfogás, hogy dobjuk csak el ami szerinted rossz, anélkül, hogy próbálnád megjavítani.

júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem teszel pontot ennek a haldokló kapcsolat végére akkor előbb utóbb meg fogod csalni! Döntsd el, hogy leszel gerinces és véget vetsz a tini kapcsolatodnak vagy megcsalod és majd utána dobod. Most ha kirakod legalább nem csinálsz belőle hülyét, nem alázod meg. Fájna neki ugyanúgy mint neked, de könyvében túllépne rajtad mintha össze-vissza csaltad volna majd szakítanál más fiú miatt. Időpazarlás lenne leülni vele beszélgetni, a nyitott kapcsolat szintén. Fiatal vagy még nagyon. Nem ő az életed szerelme. Engedd el míg nem késő, míg nem teszed tönkre teljesen!
júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

11. Köszönöm. Hol írtam én azt hogy el kell dobni bármit is? Én azt írtam hogy át kell élnie sokféle érzést. 4 év után 18 évesen nagy megjavítás nem lesz, itt nem a kapcsolatot kell visszahozni, hanem a helyzetet kell értékelni, és a hogyan tovább irányát meghatározni. Egyébként pont itt szokott lenni a váltás ideje, de az miért tragédia? Pont most éli meg hogy felnőtté vált(korban), most érzi azt hogy egyre szabadabb, mást akar. Pont a lehető legrosszabb ilyenkor még évekig agonizálni úgy, hogy fejben már máshol jár. Nekem mindegy, én elmondtam a véleményem és a tapasztalataim.


A 17 nő meg nem azért volt mert én tróger lettem volna, hanem mert bejártam Magyarországot, később meg Európát. Voltak kapcsolatok amiket nem lehetett folytatni, vagy nem lett volna értelme, és képzeld el, én pont az vagyok aki a végletekig kitart. Nálam nincs kukára ítélt tárgy, mert megjavítom. Legyen az bármi is.

júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

13. Nyilván itt a kérdezőnek kell mérlegelnie hogyan tovább.

Azért is írtam korábban, hogy ezt ő érzi, hogy tud-e a párja nélkül élni, ha igen, nincs több kérdés, akkor mennie kell. Viszont ha ez csak egy hirtelen fellángolás tőle, hogy szeretne mást is kipróbálni, akkor jobban át kell gondolnia és ahogy szintén írtam egy régi barátnőm így járt, és utána sokáig sírt, hogy mennyire elrontotta és mennyire hiányzik neki az exe.

Nem minden tini szerelem végződik rosszul. Családomban is vannak akik gyerekként jöttek össze, a lánynak 18-19 évesen volt egy kattanása, hogy ő menni akar, borzasztóan megbánta. Az volt a szerencséje, hogy végül visszafogadták, és most várják a második babájukat.

júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, amit érzel 18 évesen. Nagyon ritkán lesz a 14 évesen megismert tini kapcsolatból egy életre szóló társ. A szerelem elmúlt, különben nem azt éreznéd, amit érzel. Könnyen lehet, hogy a barátod fejében is hasonló gondolatok kavarognak. Még az is lehet, átvészelitek ezt az időszakot, bár ritka szokott lenni. Brátoddal szoktatok beszélni hosszútávú tervekről?
júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Az történt, hogy felnőttél. A tini korban kezdett kapcsolatok nagy része szakítással végződik, mert az ember nem úgy gondolkodik 18 évesen, mint 14. Ha szakítasz vele, helyesen teszed.
júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 B.dávid.F ***** válasza:

Szia

Egyszerű

Dobj fel egy érmét

Ha fej akkor maradsz ha írás akkor otthagyod

Le esés után várj fél percet

Amíg vársz rá fogsz jönni hogy melyikben reménykedsz jobban

júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És ha nem szünetet kérnél, hanem elmennél egy egyéves külföldi útra? Cserediákprogram/nyelvkurzus/önkéntesség..stb? Nem kellene szakítani, de kapnál új élményt És a tàvkapcs végén megtudnád hogy még mindig akarsz e vele lenni.
júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki kedves és hasznos válaszát. 15-ös beszéltünk sokszor már róla ő csakis velem képzel el mindent. Itt attól félek ,hogy nagyon megbánom és nem találok olyat aki így szeret mint ő. Természetesen nem is néz ki rosszul stb csak valahogy mégis azt érzem hogy nekem most nem kell senki. Ha szakítanék vele szerintem belerokkanna😕 Nemtudom mi lesz remélem az élet úgy sodor majd hogy a szakítás az én javamra váljon és legyen is értelme😊
júl. 23. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!