Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne valaki szíves segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne valaki szíves segíteni nekem hogy ne szenvedjek tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudnátok nekem segíteni? Van egy olyan dolog amit már nem tudok hova tenni sok emberrel beszéltem de még mindig nem jutottam semmire. Próbálom úgy megfogalmazni hogy normális választ kapjak. Szóval egy négy éves kapcsolatban vagyok és most vagyok 18 éves tehát kiskorom óta vele vagyok. Nagyon szeretem sokat voltunk együtt sok mindent megtapasztaltunk viszont most jött egy kattanásom és úgy érzem hogy kell új dolog az életemben muszáj élnem muszáj mennem úgy hogy nincs mellettem senki és nem kell lemondanom esetleges emberekről akár egy buliban vagy hasonló. Nem tudom mi tévő legyek nem szeretném őt elveszíteni viszont nem is tudom elképzelni hogy én a maradék életemben ne legyek senkivel rajta kívül stb. Tudom ez úgy tűnhet mint aki egy kis k de ezt szerintem sok ember megérti aki volt már egy cseppet is hasonló helyzetben ugye mint a fiatalon való elköteleződés. Nagyon jó kapcsolatunk van nagyon szeret ő is engem mindent megtenne értem és ezért nem szeretnék kilépni a kapcsolatból de igy sem maradhat hogy a fiatal koromat teljesen eldobom. Az agyam és a belefektetett 4 év a vele maradás a szívem egyrésze talán az elengedés nemtudom..de úgyérzem beleőrülök ha nem kapok valami nagyon jó tanácsot.Tudom beszéljem meg vele stb.. de én most inkább csak szeretnék segítséget vagy hasonló storyt hallanni. Köszönöm értelmes válaszokat.

júl. 20. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Ha hív a f@$zkörhinta akkor menni kell nincs mese.
júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

Kérj tőle szünetet, vagyis hogy szüneteltessétek a kapcsolatot, mert egy kis magányra vágysz meg hasonlók.


De igazából az lenne a legjobb ha elmondanád neki a fent leírtakat.

júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt ilyen, hanem egy régi barátnőmmel. Ők is pár éve már együtt voltak a párjával, bár ők talán 17 évesek lehettek amikor összejöttek. A kapcsolatuk vége felé sokat mondogatta nekem a lány, hogy valami másra vágyik, gondolkodott olyanban, hogy elmennek olyan helyekre ahol négyen randiznak, és bár mindketten ott vannak, mindketten mással. Én már akkor is furcsálltam ezt, a srác pedig kifejezetten utálta a gondolatot. Egyszer a srác kapott külföldi tanulási lehetőséget, hívta a lányt is, de ő nem akart menni mert otthon akart karriert magának, így a srác egyedül ment. A kapcsolatuk távkapcsolat lett, és sajnos egy idő után el is hidegültek egymástól. Miután szétmentek a lány összejött valakivel egy éjszakára, ami nem is lett volna gond, de utána megint összejött a régi párjával, és elmondta neki ezt. A srác onnantól kezdve nagyon féltékeny lett, és ez lett a vesztük. A történet vége az, hogy a srác találkozott egy másik lánnyal, a régi barátnőm pedig sírt miatta, mert akkor jött rá, hogy mit veszített.
júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Énis attól félek hogy nagyon megbánom!!!! De ennek ellenére is ugyanúgy bennem fog ez mind maradni. A kapcsolat én részemről az érzelmi részén túl is nehéz.. maga az együttlét is olyan hogy például a 4 evünk alatt én két kezemen megtudom számolni, hogy hányszor mentem el. És ezt csak azért írom hogy lássátok hogy vannak olyan dolgok a szereteten kivűl ami lehet mással jobban menne. De ennek elkenére is nehéz lenne nekem őt otthagyni félelmeim miatt
júl. 20. 18:22
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tini szerelem. Az emberek felnőnek, nektek még igazából múltatok sincs. Hogy felnőtté válj, meg kell tapasztalni igen sok érzést. Vagy úgy gondolod hogy ő lesz a férjed? Ezen anno én is átestem, majd bele haltam, de így utólag már csak mosolygok az egészen. Sőt, amíg feleségem lett, igen sokszor veszítettem el lányokat a magam hibáján kívül. Ez is a tanulás része. Sőt, pont ma nézegettem a fb-on a régi kapcsolataim szerelmeit! Hát nem is tudom, tényleg létezik az akkor és a most. Rengeteget változik, fejlődik az ember, te még fiatal vagy, a te dolgod a tapasztalás, de azt okosan csináld, és még véletlenül se úgy mint ahogyan azt reklámozzák! Egy a lényeg, de ezt fogadd meg! Mindig legyen tartásod, ugyanis fiúk jönnek-mennek, de a múltad mindig veled lesz!
júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Se vele, se nélküle szituáció. Lehet még húzni egy ideig, de sok értelme nincs. Várd meg, amíg egyértelművé válik, hogy menj, vagy maradj. A jelek az előbbit erősítik.
júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Egy párkapcsolat attól párkapcsolat, hogy MEG KELL BESZÉLNI a dolgokat. Igen én is elmondtam a páromnak amikor nem mentem el, hogy csinálja máshogy. Senki sem tudja kitalálni előre, hogy te mit szeretnél. Csak a romantikus filmekben klappol minden elsőre.

18 éves vagy, én 30 éves fejjel írom amit írok. (Én meséltem arról a barátnőmről aki hasonlóan gondolkodott mint te.)

7 éves párkapcsolatom van, az első együttlét katasztrófa volt, talán fél év kellett mire belerázódtunk úgy, hogy én akkor már 23 voltam, de úgy, hogy beszéltünk róla! :)

júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jobban jársz azzal ha nem beszéled meg vele hanem egyszerűen szakítasz. Nincs értelme annak, hogy kiéled magad aztán vissza mész hozzá. Egyszerűen már nem vagy szerelmes, élvezni akarod az életet nélküle. 18 éves vagy, természetes dolog. De az nem, hogy csak azért maradnál vele, vagy mennél vissza hozzá, hogy megbánod tetteid. Lejárt az időtök együtt. Szépen zárd le örökre és kész.
júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Persze 5-ösnek is igaza van. Vannak amiket el kell engedni. Mivel most így érzel ahogy, ez nem fog elmúlni magától, valószínű ki fogsz lépni a kapcsolatból. Azon kell csak gondolkodnod, hogy el tudod-e őt engedni, ha igen, nincs több kérdés. Csak azért ne maradj vele, mert ő tisztel és szeret, ha vele akarsz maradni azért maradj vele mert nem tudsz nélküle élni.

júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
7. Én meg 50 éves vagyok 23 év házastársi és + 11 év párkapcsolati tapasztalattal. Ez nagyjából 17 nőt ölel fel. Van akivel nem lehet megbeszélni semmit, van aki érzelmileg csőlátású, van aki vállat von és oké, van aki még évekig zaklat stb. A kérdező tini kapcsolatát éli. Sokan még 30 évesen is tini fejjel gondolkoznak.
júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!