Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? 17/L.

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyok együtt a barátommal de sajnos elég sokat veszekszünk - főleg az utóbbi időben. Mind a ketten szerelmesek vagyunk de tudom hogy ez nem működik már így, mégsem bírok vele szakítani, pedig tudom hogy az lenne a legjobb. Szinte minden nap összeveszünk kis apróságokon is mert elég hamar felkapjuk mind a ketten a vizet és sértődékenyek vagyunk. Nagyon nehéz ebben a kapcsolatban lennem de azt érzem Se vele Se nélküle... :S Volt hogy már megpróbáltam szakítani de egyszerűen nem bírtam mert ő is "könyörgött" utána msnen meg én is mindig ujra vele akartam lenni és azzal hitegettem magam hogy ha változtatunk akkor jó lesz minden - de soha nem lett így hosszú távon. Nagyon rosszul érzem magam így hogy mindig vita van. Sírok is sokat emiatt mert nagyon fáj. Ha szakítunk akkor meg visszagondolok arra a sok szép emlékre ami volt köztünk.. ilyenkor a rosszak eszembe sem jutnak. :S De tudom hogy hosszútávon ebbe már kikészülnék ha folytatnánk de ha szakítunk akkor abba meg belehalok... :'( Barátaimat már teljesen elhanyagoltam, már csak a suliba beszélgetek a barátnőmmel... szóval egy lapra tettem fel az egész életemet, szinte minden nap csak a barátommal vagyok és mindent együtt csinálunk. Ha vége lenne akkor nagyon üres lenne az életem... Mit tegyek? Segítsetek!
2010. nov. 1. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

09:53 -as vagyok

7 hónapig éltünk távkapcsolatban,és mi nekünk azért lett vége, mert nem tudtuk megoldani az együtt létet.

Ő mondat ki hogy ez így nem jó,ő bátor volt és döntött még ha fáj is mind a 2-nknek ,de ő bevállalta...

nagyon érzékeny vagyok ,de ugy vállalt fel ahogy voltam és én is őt,mindig minden pici hibát felhoztam neki hogy ez mennyire fáj nekem,nem sértődött meg ,imádtam szó szerint...soha nem bántott meg...

Vele voltam madarat lehetett velem fogatni, szinte szárnyaltam,most nem ismerek magamra,mint akibe belerugtak és összegörnyedve nyalogatom a sebeimet,és hiába érzünk egymás iránt nem lehetünk együtt...

Szenvedek ,de nem adom fel,próbálom keresni az életben a jót...és hidd el én sem szakítottam volna sosem, mert annyira szerettem hogy mindent elnéztem ,csak velem legyen.Féltem hogy elvesztem ,mert a lelkem nekem sem bírja, főként hogy apukám is meghalt, de vegyél erőt tőlem, még élek én is ,és vannak céljaim amiért küzdjek,ha kell akkor egyedül...

2010. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat és jó hogy nem vagyok egyedül az érzéssel és hasonló cipőben járunk... :/
2010. nov. 1. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!