Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? 17/L.

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve vagyok együtt a barátommal de sajnos elég sokat veszekszünk - főleg az utóbbi időben. Mind a ketten szerelmesek vagyunk de tudom hogy ez nem működik már így, mégsem bírok vele szakítani, pedig tudom hogy az lenne a legjobb. Szinte minden nap összeveszünk kis apróságokon is mert elég hamar felkapjuk mind a ketten a vizet és sértődékenyek vagyunk. Nagyon nehéz ebben a kapcsolatban lennem de azt érzem Se vele Se nélküle... :S Volt hogy már megpróbáltam szakítani de egyszerűen nem bírtam mert ő is "könyörgött" utána msnen meg én is mindig ujra vele akartam lenni és azzal hitegettem magam hogy ha változtatunk akkor jó lesz minden - de soha nem lett így hosszú távon. Nagyon rosszul érzem magam így hogy mindig vita van. Sírok is sokat emiatt mert nagyon fáj. Ha szakítunk akkor meg visszagondolok arra a sok szép emlékre ami volt köztünk.. ilyenkor a rosszak eszembe sem jutnak. :S De tudom hogy hosszútávon ebbe már kikészülnék ha folytatnánk de ha szakítunk akkor abba meg belehalok... :'( Barátaimat már teljesen elhanyagoltam, már csak a suliba beszélgetek a barátnőmmel... szóval egy lapra tettem fel az egész életemet, szinte minden nap csak a barátommal vagyok és mindent együtt csinálunk. Ha vége lenne akkor nagyon üres lenne az életem... Mit tegyek? Segítsetek!
2010. nov. 1. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Tüskés análdildóval izgasd fel az őrületig, aztán hagyd kielégítetlenül. Ez biztos feldobja a kapcsolatotokat.


Remélem, segítettem.

2010. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Mintha rólunk írtál volna...rólam és az én barátomról.

Ugyanez a helyzet nálunk is. Az elejétől fogva nem nagyon ment nekünk se,a folytonos viták miatt.

Igazából már az elején rá kellett volna jönnünk,hogy nem szabad erőltetni,ami nem megy. Valamiért azonban mégis együtt maradtunk,és a héten lesz a 20. hónapfordulónk.


Tudom,hogy nehéz neked,hidd el szerintem a barátodnak is. Nem hiszem,hogy neki ez jó lenne,főleg ha rajtad is látja,hogy ez megvisel.

Szokták mondani,hogy egyedül kell magadnak megteremtened a boldogságot,mármint,hogy egyedül is jól kell érezned magadat,és boldognak kell lenned. A többi pedig csak ráadás. Ezzel csak azt akartam mondani,hogy ha szétmentek,akkor is meg kell,hogy találd az élet értelmét,mert hidd el van.

Talán hamarosan én is elkezdem egyedül keresni.


17/L

2010. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy meg tudnám találni az élet értelmét miután szakítanánk mert most jelenleg ő nekem életem értelme. :S Félek hogy egyedül maradnék és senki és semmi sem segítene...
2010. nov. 1. 09:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Én már egyedül vagyok, de tényleg oly annyira üres nélküle az életem, hogy szinte depressziós lettem,és kedvetlen...

Próbálom visszanyerni a régi önmagam,mert nem lenne szabad hogy lássa ez engem tönkre tett,lelkileg.

Neki is fáj,valahogy ez biztos.

De annyi a jó benne,hogy hála neki fogytam 4-5 kilót:D

Ha szakitani akartok minél előbb,mert minél tovább huzzátok egyre csak rosszabb lesz...mind a 2-nknek.

Ha pedig bánatod lenne,és nem érzed az élet értelmét, akkor irj ide hozzászólást és MSN-en beszélgetek majd veled, ne légy egyedül:D

22/L

2010. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ti mennyi ideig jártatok, mennyi ideje szakítottatok és ki szakított kivel?
2010. nov. 1. 09:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy az emberek mennyire makacsok tudnak lenni. Egy kapcsolat nem olyan, mint egy becsomagolt hamburger, amiből kieszed a finom részt, aztán összegyűröd és elhajítod a papírját. Igenis ápolni kell, tenni azért, hogy működjön. Ott van például a legelső válaszadó. Ő egy gyakorlatban kipróbált, jól működő módszert javasolt, te pedig még ahhoz sem veszed a fáradságot, hogy reagálj rá. Remélem, egyszer talál valakit a barátod, aki ilyesmit is hajlandó bevállalni érte.
2010. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagy akarsz szakitani vagy nem. sosem ertettem az ilyen dolgokat.hogy egy ember nem tudja eldonteni mit akar. ez olyan dolog megkerdezik tolem kersz mindennap tejes kavet? erre en nem tudom eldonteni igen is meg nem is eleg furcsa. vagy kell vagy nem. szamomra nincs ennel egyszerubb.
2010. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az első válaszadó egyáltalán nem hasznos tanácsot adott, baromságot írt le. Ennél sokkal komolyabb az én helyzetem (meg másoké akik hasonló cipőben járnak mint én) mint hogy ilyenekkel foglalkozzak.

Amúgy tudod hányszor megpróbáltunk változtatni? De soha sem sikerült igazán.. jó egyszer 2 hónapra jó volt minden aztán előjöttek újra a problémák és mára már nagyon elfajultak...

2010. nov. 1. 10:19
 9/12 A kérdező kommentje:
Én és még sokan nem vagyunk elég erősek hozzá hogy tudjunk szakítani és mivel nem vagyok erős idegzetű ezért nincs hozzá elég "bátorságom" hogy vállaljam az utána járó szomorúságokat... mert összetörne a szívem...
2010. nov. 1. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:
hat akkor eleg gyenge az idegzeted mar ne is haragudj,de ez nem normalis.
2010. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!