Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akar elvenni, de neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar elvenni, de neked minden álmod a házasság?

Figyelt kérdés

Volt már házas, elhagyták, nehezen dolgozta fel. Engem el akart venni, de bizonytalan bennem úgy látom. Így pedig nem akarok, kevésnek érzem magam az ex feleségéhez képest emiatt.

Az van bennem h szeretem és vele maradok ugy h sose megyek hozzá.

Vagy fájó szívvel de elhagyom, es találok olyant akivel hasonló az ertekrendunk, es neki is nagy dolog es igazan akar engem, egy életre. :szövetséget' velem


En tenyleg szeretem a párom, de nagyon fáj, hogy ehhez keves vagyok neki. Ő is kaphatna esetleg olyant aki elvenne gondolkodas nelkul, ahogy az exet is annak idejen


júl. 19. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál még egyedülálló anya. szerintem nem akarod kipróbálni. Egyetértek, ebbe a kapcsolatba ne szülj.


fuhos lett es kitert elole, hogy milyen elvarasaim vannak.


Elvárásaid? Dühös, mert elmondtad, mire vágysz? De édes. Szerintem lépj tovább és keress egy érett embert, nem egy ilyen sértett hülyét. Neked nincs közöd ahhoz, hogy ő már elvált.

júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

van egy traumája amit nem dolgozott fel, ezt vagy elfogadod vagy feldolgozza idővel.

Ne magadba keresd a hibát, de amig nem dolgozza fel addig nem fog örömmel és dalolva házasságot kötni, neki ez olyan mintha vágóhidra vinnék, mert rossz élmény köti hozzá, a kötést kell feloldania, hogy a házasságban ne azt lássa veled, mint ami a másikkal volt.

Traumakötés törése kérd meg, hogy menjen szakemberhez oldásra, vagy te engedd el a képet a fejedben, hogy ő csak akkor kell, ha ásó és kapa és harang. Önbizalomhiányod van, hogy nem vagy elég neki, egymásban erősititek a hiányotokat. Hiányos állapotból épitkezni? sokmindent rendbe kell tenni alap szinten, amire lehet épiteni egy stabil kapcsolatot, ami nem rezeg meg semmitől, ez még nagyon messze áll attól mindkét részről ..

júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

Hat en a pasimmal nem vallalnek gyereket, csak a ferjemmel.

Mikor mi megismerkedtunk, tudta, hogy en hazassagban szeretnek elni, es ugy vallalni gyereket. Szoval ket ut volt, vagy osszehazasodunk, vagy egyik jobbra masik balra, es keresunk hozzank valot. Ugyhogy o most masodjara hazas, negy eve vagyunk egyutt, tavaly aprilis ota hazasok es jovo honapban erkezik a kozos babank.

Ebben nincs kompromisszum. A hulyites, az igergetes nem vezet jora. Felig hazasodni es felig gyereket vallalni nem lehet. Ha te gyereket szulsz hazassag nelkul, keves eselye lesz, hogy el is vesz. Ha el is vesz, csak a gyerek miatt tenne, nem miattad.

júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Te nem szereted , te csak házasságot akarsz mindegy hogy kivel.
júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Látom lejött neked a lényeg..
júl. 22. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!