Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akar elvenni, de neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar elvenni, de neked minden álmod a házasság?

Figyelt kérdés

Volt már házas, elhagyták, nehezen dolgozta fel. Engem el akart venni, de bizonytalan bennem úgy látom. Így pedig nem akarok, kevésnek érzem magam az ex feleségéhez képest emiatt.

Az van bennem h szeretem és vele maradok ugy h sose megyek hozzá.

Vagy fájó szívvel de elhagyom, es találok olyant akivel hasonló az ertekrendunk, es neki is nagy dolog es igazan akar engem, egy életre. :szövetséget' velem


En tenyleg szeretem a párom, de nagyon fáj, hogy ehhez keves vagyok neki. Ő is kaphatna esetleg olyant aki elvenne gondolkodas nelkul, ahogy az exet is annak idejen


júl. 19. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Szakíts, heverd ki és aztán keress mást.
júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Engem el akart venni, de bizonytalan bennem úgy látom." Most akkor elvenne, vagy nem?

Ha kezdetektől fogva nyílt lapokkal játszik, hogy nem akar nősülni, nem bízik a nőkben, nem akar elköteleződni, akkor magadat álltattad. Ha nem bízik benned, akkor ott ette meg a fene...érték csalódások, ok, de az exe dolgait rád vetíteni nem szép dolog, te nem ő vagy. Ha ezt nem képes belátni, akkor még nincs túl rajta.

júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kapcsolatunk elejen mondta hogy en vagyok mindene es elvesz felesegul.

De nemregiben felhoztam a temat finoman, es fuhos lett es kitert elole, hogy milyen elvarasaim vannak. Szep szoval el tudnam erni.h elvegyen. De en nem erre vagyom.

Hanem arra hogy valaki ugy akarjon es annyira elvenni, mint ahogy ő annak idejen az exet.

Lehet h benne van még a nő, bár tagadja.

De nem gondolom h emiatt nem venne el. Bar nem tudom.

En nagyon szeretem,

De ez nagyon fáj.

júl. 19. 11:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Drága jó Istenem. Hagyd el azt kész. Nem akar házasságot. Azt akarod, hogy elvegyen aztán elváljon tőled? Nem tud benned megbízni, nem vagytok egymáshoz valóak. Engedd el!
júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tehát hülyített a szokásos nagy szavakkal, amiből nyilván semmit nem gondolhatott komolyan egy kapcsolat elején...te meg hagytad magad megetetni, most meg kibukott belőle, hogy esze ágában sincs ilyesmire.

Nézd, ha erre ilyen dühösen reagál, és elvárásnak titulálja, akkor lapát. Ne pazarold rá az idődet. Nem azért, mert jajj, szegény, otthagyták, bizalmi gondjai annak, hanem mert egy szemét disznó! Beetetett azzal, amit hallani akartál, és most, hogy már lépni kellene, így reagál...nem volt ennek soha komoly szándéka veled!

júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
gyereket akkor miért akar? együtt lakunk 4 éve, és nagyon rá van gyújtva hogy akar gyereket.
júl. 19. 12:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyít vele... Jó reggelt!
júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekifutásból vagy ennyire hülye? A házasságtól dühbe gurul, de gyereket akar? Azt is csak addig, amíg befogod a szádat, és dug.sz vele.
júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy szülj neki, ha elvenni sem képes.
júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem neki szülnék.

Ahogy mondani szokták "magának szüli az ember a gyereket"


de nyílván nem ilyen biztosnak tűnő (de ezek alapjan bizonytalan) kapcsolatba fogok gyereket vállalni

júl. 19. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!