Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek még sose volt barátja/barátnője?

Figyelt kérdés

persze nem a hét évesekre gondolok.

nemet, kort írjatok.


2010. nov. 1. 03:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még senkim fiúval eddig csak kézfogásig jutottam el. Már az is eszembe jutott, hogy apácának megyek el, mert nem hinném, hogy változni fog a helyzetem... 17/L
2010. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Sose 14/L
2010. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit bánkódnak ezen a lányok. Ha egy lánynak nem volt még barátja vagy minél kevesebb "dolgot" csinált, akkor valahogy nálam ez csak fokozza az értékét.


Az ilyen lányoknak sztem még van esélyük egy hercegnél. Nem mintha az lennék, csak úgy mondom.


Jó persze, biztos rossz nézni, ahogy a többi barátnőitek már 15 évesen kufircolnak, de attól még nem kéne olyanná válnotok nektek is. Tom, hogy közhelyes meg minden, de csak várjatok türelmesen, legyetek kedvesek, aranyosak, intelligensek és akkor egy szép napon beállíthat a herceg fehér lovon.

2010. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim válasza:

Nem az a gond, hogy irigykedünk, csak sajnos eléggé el tud uralkodni az emberen a szeretethiány... Én én néha eléggé szeretnék odabújni vkihez...

17/L

2010. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

jó tudom, ismerem az érzést. Csak akkor sem mindegy, hogy kihez bújsz oda. Sztem inkább legyetek szeretethiányosak egy ideig, mint qrvák. Aztán majd a nagy ő-höz lehet bújni.

De nekem is nehéz.

20f

2010. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Ja, a nagy ő-höz lehet bújni... főleg ha ő nem engedi:(
2010. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Mérnem engedi?
2010. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Nem szeret neki más a nagy ő.:(
2010. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Jaj, az télleg rossz. De hát ha nem szeret, akkor nem is ő a nagy ő.
2010. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor előfordul, hogy akiknek mi vagyunk a nagy Ő azt minket nem érdekel, és fordítva.
2010. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!