Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek még sose volt barátja/barátnője?

Figyelt kérdés

persze nem a hét évesekre gondolok.

nemet, kort írjatok.


2010. nov. 1. 03:09
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólóval egyet értek. Én is ilyenre vágyom, csak már nem bízom benne annyira. De nem fogom lejjebb adni a színvonalat. Inkább leszek agglegény örökre.
2010. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

ááá mennyi üzenet jött közbe. Na mind1.

15:03-ös hozzászólóval akartam egyet érteni

20f

2010. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

Bizakodom a dologban, hogy lesz nő, akit szerethetek, babusgathatok, akire számíthatok és fordítva. Akitől kaphatok és adhatok forró csókot vagy ölelést. Akinek láthatom a szép szemeit, arcát és simogathatom pelyhes kezét. Akivel családot alapíthatok, akivel közös gyermeket nevelhetek és akivel nézhetem az évszakok múlását és látjuk az unokánkat felnőni. Akivel átélhetek bánatot, örömöt, fájdalmat, keserűséget. Akivel jóban rosszban vagyok, és akivel az élet apró zörejeit és szépségei t láthatom míg a jó teremtő el nem választ minket a földi létben.


21 FFI

2010. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
nekem se volt még... 17/L
2010. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

22/L

Voltam igazán szerelmes, de nem történt semmi... (távkapcsolat)

Csalódásom miatt,inkább maradok egyedül, mint olyannal ,akinek nem számítok semmit.

2010. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Néha úgy érzem nem vagyok elég jó a kiszemelt lánynak , vagy egyszerűen nem nekem való,sajnos mar belenyugodtam hogy tökéltetés barátnő nincs aki nekem passzolna.

Azt nem lehet mondani hogy meg egy barátnőm se volt de komolytalanok.

Vagy kihasználtak a pénzem miatt,vagy csak úgy heccből voltak velem de komoly barátnő nem akadt.

Csak azzal állítom helyre a lelki békém hogy van meg idom.

19/F

2010. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még senki. A hozzászólók között én vagyok a legidősebb, égő, tudom, de ez van. Nem sikerült semmi, még kósza kaland sem.

Mindig erősebb bennem a szeretethiány. Pont, ahogy valaki már előttem leírta, hiányzik, akihez odabújhatok, akit átölelhetek, akivel tervezgethetném a közös jövőm, hisz jócskán benne vagyok a korban. Nehéz...


33/F

2010. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
100%

Ne is adjátok lejjebb a színvonalat!! Nem szabad! Miért élnétek le olyannal az életeteket,akit nem szerettek szívből igazán? Igen nálam is próbálkoztak, nem kevesen, de aki pár hét után feladta a próbálkozást..annak is nem is kellettem igazán... megéri várni, ezt tapasztalatból mondom. 1teljes évet tepert értem a párom... és lám már lassan 3éve együtt vagyunk...

Srácok: ne legyetek félénkek, szerintem (még a mai világban is) a srácoknak kell udvarolni, akkor lesz igazán értékes a párod, hogy ha megküzdöttél érte, nem pedig az"öledbe pottyant csak úgy"...

Srácoknak: hogy ha kell tipp,hogyan szerezd meg magadnak a kiszemelt lányt, nyugodtan írjatok rám priviben, szívesen válaszolok.

2010. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:
utolsó vagyok : 18/L
2010. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim válasza:
17/L nekem se volt még senkim :(
2010. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!