Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek még sose volt barátja/barátnője?

Figyelt kérdés

persze nem a hét évesekre gondolok.

nemet, kort írjatok.


2010. nov. 1. 03:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

Ja

26/f

2010. nov. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

Igen. Még sosem volt barátom.


23 / L

2010. nov. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
75%
Ti ketten itt fent pont összeillenétek :D Nem akartok írni egymásnak? Tényleg, most tök komolyan! Kedves 26/f! Légy férfi, és kattints a "Privát email a válasz írójának" linkre!
2010. nov. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Utolsó, tök aranyos vagy :D De nekem főleg azért nincs barátom, mert nem is akarok kapcsolatot. :) De a 26 éves srác remélem másnál sikerrel jár. :)
2010. nov. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a második válaszoló voltam.
2010. nov. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Tényleg aranyos. Ez az én hülyeségem, azért megoldom, hogy mindig legyen valami, nem vagyok egy elveszett gyerek. Csak a hosszútávú kapcsolat nem fekszik.

26/F

2010. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

Én is ide csatlakoznék, velem az a baj, ha közelít valaki és érzem rajta többet szeretne mint barát, beindul a védekezési fal építése,és sikerül eltaszítanom magamtól, pedig vágyom rá hogy valaki szeressen,de eddig távkapcsolaton keresztül sikerült csak egy valakinek...

De nem érdekel ki mit gondol,mert amugy nincs velem baj,csak néha jobb egyedül mert kevesebb fájdalommal jár.

"szép kis állapot,szingli lány vagyok ....(22)"

2010. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Bár ne lett volna soha! :S


19/F

2010. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló jól érzem ,hogy most neked egy hatalmas szerelmi csalódásod van?
2010. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:

Nekem soha se volt, se rövidtávú se hosszútávú, se komoly se komolytalan.

20F

2010. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!