Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szeretné, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretné, hogy legyen még egy gyerekünk!?

Figyelt kérdés
Akár az örökbefogadást is vállalná. Viszont én nem akarok több gyereket. Szerinte a kicsinek így rossz, hogy egyke, önzö lesz, nincs kivel játszon, unatkozik stb. Az én fenntartásaim ezzel kapcsolatban a következők: szülés után (császár elég nagy sebbel) mikor hazajöttünk, azt mondta meddig akarsz feküdni, nem feküdtem egész nap, egyedül láttam el a háztartást, soha nem kelt fel a gyerekhez éjjel, mikor sírt, ha beteg volt ő még soha nem maradt táppénz a gyerekkel, teljesen egyedül voltam /vagyok a gyerekre, segítségem nincs (pl most sulis Nyári szünet-vinnem kell magammal a munkahelyre). Kicsit én viszem, hozom a suliba, ha a páromnak kell akkor úgy állítja be, hogy mekkora dolgot tett. Aztán itt van a kapcsolati része kettőnk között: ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, azzal fenyeget, hogy megver, meg költözzek el. Emiatt már nincs is kedvem vele lenni, emiatt meg azzal fenyeget, hogy hoz másik nőt, aki tiszteli őt. A napjaink úgy telnek, hogy bármikor, bármiért robbanhat, akkor pokol lesz körülötte. Soha nem tudni mitől, mikor, miért történnek ezek a kirohanásai. Szerintem ilyen ingadozó lelkiállapotú társ mellé elég egy gyerek is. Nem érti, vagy nem akarja érteni nem tudom. Amúgy ők 5en vannak tesók-nincs nagy támogató kapcsolatuk egymás között, nekem 3 tesóm van szintén nincs jó kapcsolat. Anyám is azt mondta, hogy azért akart több gyereket, hogy egymás támasza legyünk-hát nagyon nem lettünk. Nem gondolnám, hogy 2 vagy több gyerek miatt a fenti dolgait elhagyná, ha eddig nem változott. Meg nem neki kell kihordani, megszülni. Nem volt rossz terhesség, de nem vágyom rá újra, félek a császártól, szintén nem lenne segítség. Megbolondulhatnék a logisztikázással. Aztán a gyerek betegségek, állandó táppénz, így is anyagi függésbe tett, mert csak olyan munkát tudtam elvállalni ami mellett tudom intézni a gyereket. De mikor nem dolgoztam, megkérdezte akkor már te nem is fogsz dolgozni? Családi programokat nem igazán szereti, nehéz rávenni kirándulás stb-re. Lehet rosszul gondolkodom, de láttam anyámat, mikor elvált alkesz apámtól,hogy egyedül nem volt boldog attól, hogy 4 gyereke van, nagyon nehezen éltünk, félek ettől is, ha tényleg kitesz, vagy jön a nagy ő, aki miatt még a gyerekét sem nézné, mit csinálnék egyedül, albérletben, kevés fizetésből 2 gyerekkel, vagy többel. Mi a véleményetek?
júl. 13. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyke vagyok, nem unatkoztam soha és nem lettem önző sem. Nem validak az érvei.
júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több tesóm van, mindig unatkoztam, mert barátom kevés volt és van. Önző vagyok!
júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szülnék és örökbe sem fogadnék ilyen pasi mellett. Inkább a válást fontolgatnám, nemhogy még egy gyereket.
júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Osszefoglalva:

-csaszar utan bunkoskodott veled

-nem segitett sem a hazimunkaban, sem a gyerek korul

-fenyeget hogy megver

-azt mondta elkoltozhetsz


Nemhogy meg egy gyereket nem vallalnek vele, ala sem fekudnek soha tobbet. Elinditanam a valast, elhuznek a gyerekkel, mielott valoban osszever. Miert a parod meg mindig?

júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Apukám egyke volt, az én fiam is egyke. Nem kötelező még egyet, kettőt összehozni egyáltalán. Az én párom is akart volna és én mondtam neki, hogy nyugodtan, de nem tőlem mert több gyerek nekem nem kell. Az én testem, én döntésem ha nem tetszik lehet menni. 🤷
júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, lesz kitől megtanulnia az önzőséget. Ezzel 1 gyerek se kellett volna.
júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen hatterel nem kellene meg egy gyerek tole.


Masik h innentol kovetkezetesen bevonnal a gyerek koruli munkaba. A hazimunkaba es ugy mindenbe. Ha nem partner akkor 2 napra elutaznak es rabiznam a gyereket es a haztartast. Ha kiakad akkor kozlonem h ha meg egy gyereket akar akkor ki kell vennie mindenbol a reszet. Es itt a lehetoseg h bizonyitsa h megfelelo apa.


Szabalyokat hoznek. Es betartatnam vele. Ha nyafog akkor kozolnem h a gyerek es a haztartas kozos teher...

júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked ezek után, amit leírtál, komolyan az a legnagyobb problémád, hogy legyen-e még egy gyereked tőle, akkor azt mondom, hajrá. Pontosabban mondanám, ha nem egy ártatlan kis életről beszélnénk, aki jobb sorsra érdemes, mint hogy ilyen idióta anya nevelje, aki annyit nem lát, hogy az ilyen férfinek, akit apának választott, plüss kutya (sem) való, nem hogy család. De persze, hogyne, szüljél még neki. Agyam eldobom komolyan.
júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az elején leírtam, hogy nem akarok több gyereket!
júl. 13. 22:56
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a kérdésed?
júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!