Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitséég! 16 éves lény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséég! 16 éves lény vagyok. Van barátom, de sehogsem tudom elfeldni az exem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A mostani pasimmal (Sz.) már majdnem 1 hónapja hogy együtt vagyok és szerintem nagyon jól megy a kapcsolat. Ám van egy kis gond. Az exem (B.). Vele már fél éve hogy szakitottam és már fél éve hogy minden áldott éjjel sirok utána. B.-vel a kapcsolatot én rontottam el, mert a 3 hónap során csalltam. Aztán akkor jöttem rá, hogy mennyire fontos nekem mikor otthagyott. Mindenben őt látom, esténként rejtett számmal hivom és nem szólok bele, de legalább hallom a hangját. Msn-en néha rám szokott irni és érdeklődik irántam, de neki már más barátnője van.

És már mondtam neki, hogy mit érzek, de folyton azzal a dumával jön, hogy én rontottam el mindent és hogyha nem csalltam volna folyamatosan akkor még mindig együtt lennénk.

Mi a teendő ilyen esetben és hogyan tudjam Őt kiverni a fejemből?


2010. okt. 31. 18:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést xD. Nem lény, hanem lány.
2010. okt. 31. 18:14
 2/13 anonim ***** válasza:
épp beakartam szólni:D:D megelőztél:D
2010. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
sehogy sem tudom elfeledni... tiszta hiba.. bocsássatok meg, csak már teljes mértékben kivagyok akadva.. :(
2010. okt. 31. 18:16
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Gondoltál volna erre akkor, amikor mással voltál 16 éves létedre, te kis rib@nc!
2010. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha az én ex barátnőm vagy, akkor csak nyugodtan felejts el!
2010. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
fogadd el hogy nem kellesz neki, jogosan érzi ezt.próbálj túllépni rajta, ne keresd, töröld ki a számát..
2010. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Büdös k*rva vagy mindig is az voltál meg az is leszel! :D:D
2010. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jó bunkók a többiek-.-


én is voltam ilyen/ilyesmi helyzetben,de csak az idő segíthet...koncentrálj a mostani kapcsolatodra,és próbáld lefoglalni magad hogy az előző ne jusson eszedbe

2010. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ÉS jó lenne, ha békén hagynád szerencsétlen srácot, megérdemli a boldogságot! Ne hívogasd, fogadd el, hogy van, akivel jobb neki! Önző szar alak vagy.
2010. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ah.. köszönöm szépen kedves lerib@ncozó válaszolo..


Mondjuk azt elfelejtettem leirni, hogy azért csalltam, mert ő is csallt. És mikor én már rájöttem hogy mibe fulladt a kapcsolat és ki szerettem volna javitani.. akkor már sajnos késő volt...

2010. okt. 31. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!