Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGITSÉÉG, beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izééékeh11 kérdése:

SEGITSÉÉG, beleszerettem a barátnőm báttyába?! :/

Figyelt kérdés

szerintetek ciki az,hogy beleszerettem a barátnőm tesójába,úgy,hogy ráadásul a barátnőm egyben az osztálytársam is?elmondjam neki egyáltalán?

13L


2011. ápr. 21. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem baj az. Mond el. Még segíthet is a barátnőd összejönni.
2011. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.-"
2011. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez ekkora gond?XDDDDDDDD Mégis mért akkor gond ez?xD Ha fiú lennél , na akkor gáz lenne...xDDDDDDDDDDDD

2011. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Max a bátyjába...szerintem nem ciki
2011. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond szerintem, a mostani barátom is a legjobb barátnőm bátyja. Szerintem nem gáz egyáltalán, mikor náluk vagyok, legalább elvagyok mindkettőjükkel. ;) 16/L
2011. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj picilány... Két hét és el is felejted.
2011. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát de ciki,mert a gyerek 18 éves xD és egy 18 éves azért mit akarna tőllem?...és amúgy nem hiszem hogy a barátnőm segitene összejönni vele,mert őt szerintem az érdekli a legkevésbé,kivel kavar a tesója....a másik meg hogy a szüleik is nemrég váltak,és az milyen lenne már hogy elvált szülők,ráadásul a tesója meg az osztálytársa.....:/
2011. ápr. 21. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!