Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél-1 éves kapcsolat esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél-1 éves kapcsolat esetén mennyire normális elvárás a nő felé hogy főzzön, süssön a férfinak úgy hogy még nem laknak együtt? Többi lent.

Figyelt kérdés
A férfi szülőkkel lakik, főznek rá, magára is tud főzni. Mégcsak nem is egy településen lakik a nővel. Mennyire normális elvárás hogy a nő főzzön, süssön neki heti többször amit buszoztasson el hozzá vagy vigyen el munkába neki? Extra infó hogy külön étrenden vannak tehát a nőnek minden főzés plusz bevásárlás, tervezés is. A nővel van a baj ha azt mondja hogy majd összeköltözés után főz, süt neki de addig hetente maximum egyszer csinál neki kaját??
júl. 8. 16:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Végülis a férfi elvárhatja, a nő viszont elutasíthatja. Mindez tőlük függ nekik mi számít alapnak egy párkapcsolatban. Nekem például sok lenne.
júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
7# ezek a képzeletbeli randijaidon szokott történni, hogy te előkostolod a leányka főztjét, hogy érdemes lesz-e elvenni feleségül?🤭
júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Még együttélős kapcsolatokban se főzök, nemhogy még munkába is a màsiknak? Minden pasim ellátja szépen saját magát sőt ők állnak neki főzni is.
júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális elvárás, viccnek is rossz. Persze, még a nő vigye el is a lusta heréjének…ugye ez most nem komoly?

Összeköltözés után se legyen ez elvárás, túl kéne már jutni ezen a régi begyöpösödésen, hogy a nőnek ki kell szolgálnia a férfit.

Normális nő egyből kiadja egy ilyen pasi útját, aki ilyennel előáll.

júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Senior Séf ***** válasza:
Meg ne egye?
júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
6%

#12

Valami csöröge fánkot hozott vagy mit, nagyon gejl volt, offoltam is a nőt.Se íze se bűze nem volt, száraz volt, meg szétesett. Most ilyet elém tenne egy fárasztó munkanap után, hát nem lennék elragadtatva. Nekem kifinomult, lágy, összhangban lévő ízekre, textúrákra van szükségem, megfelelő tálalással.

júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

A vicces, hogy randiztam ilyen idióta majommal, aki halálosan komolyan gondolta, hogy következő randin felmegyek hozzá és FŐZÖK NEKI ebédet, mert az olyan "házias".


Meg a jó édes tudod kid. Nem lett második randi.

júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
16# nevetséges hogy azt hiszed bárkit tudsz provokalni a kitalált történeteiddel,mikozben mind tudjuk hogy kutyanak nem kellesz🤭a magadfajták csak almodozhatnak róla hogy valakit "kioffolnak"
júl. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
35%
Nemtől függetlenül aki felnőttként nem tud főzni, meg nem is akar, az csak egy éretlen hülyegyerek.
júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

#18

Nem kamu, ha nem akarod elhinni hát ne hidd el. Én nem tudok főzni, nem értem, nem megy, nem tudom értelmezni, felfogni...ha villanyszerelésről, vagy bármilyen más elektronikai, mechanikai, elektromechanikai dologról van szó én megcsinálom, de a főzés nem megy, egyszerűen elveszek benne, "1 kanál liszt", de milyen kanál, pupozott, vagy tömörített, kanálról a buckás lisztet lesimítva(?), és a kanál milyen kanál, merő, evő, kávés, mokkás...nem értem, nem is akarom érteni, mert stresszel, ideges leszek, utálom, szar, NEM!!!!


Nekem ezért fontos, hogy a nő tudjon főzni!

júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!