Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél-1 éves kapcsolat esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél-1 éves kapcsolat esetén mennyire normális elvárás a nő felé hogy főzzön, süssön a férfinak úgy hogy még nem laknak együtt? Többi lent.

Figyelt kérdés
A férfi szülőkkel lakik, főznek rá, magára is tud főzni. Mégcsak nem is egy településen lakik a nővel. Mennyire normális elvárás hogy a nő főzzön, süssön neki heti többször amit buszoztasson el hozzá vagy vigyen el munkába neki? Extra infó hogy külön étrenden vannak tehát a nőnek minden főzés plusz bevásárlás, tervezés is. A nővel van a baj ha azt mondja hogy majd összeköltözés után főz, süt neki de addig hetente maximum egyszer csinál neki kaját??
júl. 8. 16:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire. Nem is értem hogy hogy merül fel egyáltalán ilyesmi...
júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire.

Még vigye is házhoz a főztjét, a süteményt?:)))


Összeköltözés után sem szentírás, hogy hapsikám nem főzhet, hanem majd akkor lesz sütés-főzés neki. Mert??? Anyukától másik anyukához szeretne átigazolni? Most előre kipróbálja, érdemes-e váltani?:)))

júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Részvétem annak a nőnek, aki egy ilyen hapsival össze akar költözni! Összeköltözés után mik lesznek az elvárások? Kézenállva orál a konyhában napi 3X? Én simán megmondanám neki, hogy főzzön rá az anyja, vagy főzzön magára. Egyébként oké, jól van, de mivel kompenzálja? Áhhhh, nonszensz!
júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Antiszociális lény ***** válasza:
88%
Ez a kérdés rettentően gyenge provokáció lett. 😪
júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

Osszekoltozes utan is max 3 napot foznek a pasira. A tobbi nap neki kell.

A tobbi hazimunka is felesbe menne.

júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy kiejtené eperajkain ezt az arcátlan szemtelenséget ez a dologtalan here, már repülne is. Méghogy főzzek és vigyem is el neki? Viccnek is rossz. Azonnal meg kell szabadulni az ilyentől, ez a hozzáállás semmi jóval nem kecsegtet a jövőre nézve.
júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
A nő dolga az, hogy ételt tegyen az asztalra, főzzön, süssön, takarítson stb, ettől nő egy nő, a férfi meg attól férfi, hogy megteremti a nőnek a feltételeket. Én első randin mindig szólok a lánynak/nőnek, hogy hozzon valamilyen ételt nekem, sütit, amit ő süt, hogy tudjak véleményt mondani, hogy milyen lett, íztelen, túlsült stb. Ez fontos, ugyanis az ételnek finomnak kell legyen, a férfi nem tud főzni, nem is kell tudnia, hisz ott a nő, akinek KÖTELESSÉGE, hogy tudjon főzni, ugyanis, hogy a francba akar majd a saját gyerekének főzni ha lesz, majd odaállítja a kétéves Ádámkát, nesze fiam, főzzél magadra mert női egyenjogúság van és én ezért krvara nem fogok neked fiam, neked Ádámkám főzni, főzzél magadnak, vagy dögölk éhen, hát mi vagyok én...a csicskád, vagy a szolgád??? Egy gyerekhez is így álltok majd bsszatok meg?! ....hogy képzelitek ti, hogy nem akartok és nem is tudtok főzni, szégyen gyalázat!!!!
júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ádámkát nem. De Évikét ugye odaállíthatja? Hogy majd mire felnő, ő is tudjon főzni urának-parancsolójának?
júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%
Jó....nem kell ezt ilyen kőbe vésve felfogni, de egy nőnek tudnia kell főzni, azért ez alap szerintem.
júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akarok és tudok főzni, ugyanezt várom el a páromtól is. Miért nekem kéne etetnem őt 100%-ban?

júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!