Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet az az aràny, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az az aràny, hogy állítólag a párkapcsolatok 70 - 80 százaléka manapság egy két éven belül elromlanak? Létezhet, hogy ennyire rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
júl. 8. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Elvileg igen. Eltorzult a emberek önértékelése, az internet miatt ömlik a szenny, amit sajnos korlátok, cenzúrák nélkül elfogad az agy.

Azt a téves hitet élteti az emberekben hogy ők a világ közepe, és hogy bármikor millió jelentkező közül választhat. Aztán ott van egy nagyon fontos tény is amit nem vesznek észre, az pedig az, hogy egyszerűen sosincs csend, sosincs egy másodperc pihenése sem az agynak. Állandóan terheljük valamivel, ami pedig nagyon káros.

júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%

Reálisnak tartom.


Ezen kívül úgy gondolom, 10 éven belül viszont a párkapcsolatok 99%-a megszűnik.

Ennyit a nagy lamúrról, meg arról, hogy a másikat magad elé teszed.

júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezen miért lepődsz meg? A legtöbb ismerősömnek kb. A 3-4. Kapcsolata végződött házassággal (tehát 70-80%-ban szakítottak), előtte fiatalon 1-2 év után szakítottak. Ez a nagy átlag. Elmúlik a rózsaszín köd, nem alakul ki helyette a szeretet-összetartozás vagy csak rájönnek h semmi közös nincs bennük, amiért megérné együttmaradni. Ez teljesen normális, sokan eleinte csak szerelemre vágynak, kapcsolatot akarnak, főleg kamaszként, tèt nélkül, aztán ha az elköteleződésre vágynak kalandok helyett, ahhoz már meg kell mérni a másikat és jó esetben 1-2 év alatt kiderül.
júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Azt kihagytad, hogy minden a szexről szól. Abban az emberek nem engednek semmiből. Olyanokban nem egyeznek, hogy akarnak-e gyereket, de az összes szexuális vágyát hiány nélkül meg KELL élnie mindenkinek.
júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 gergelice16 ***** válasza:
100%

Nagyon egyetértek #1-essel.

A másik probléma, amit én látok, hogy manapság a párok azelőtt feküdnek le, hogy rendesen megismernék egymást, és hogy kialakulna a bizalom. Az emiatt keletkező lila ködben mindenki tökéletesnek látja a párját, aztán másfél év után nem értik, hogy hogy lehettek kapcsolatban egy ilyen emberrel... Ezeknek az eseteknek a forrása az az alapvető probléma, hogy az emberek többségének a szex csak egy élvezetforrás, és semmit nem tájékozódtak annak érzelmi oldaláról.

júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

2-es aki ismeri a felnőtt kapcsolati elméleteket, az tudja hogy az ember nem igazán monogám lény. Szeriális monogámia az van, tehát 10-15 évig működtet az ember egy kapcsolatot, de addigra általában elmúlhat a kémia, más irányba fejlődnek a felek, nem történnek nagy lépések, gyerekek nélkül meg simán kilép az ember az ilyenekből.


Én még mindig normálisabbnak tartom az elhült kapcsolatokban a szakítast, mint a kínlódást tovább.

júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

4-es mégis a legtöbb ember nem ahhoz megy hozzá, akivel a legeslegkirályabb a szex, mert mondjuk más is marhára fontos egy hosszútávú kapcsolatban.


De velem màr szakítottak ilyen miatt, mert nem volt orál. Megmondtam, hogy azért nem; mert hadd legyek olyan önző "disznó" nőként, hogy nem vagyok egy furulya, ha ő sem ad orált. Ezeknek a dolgoknak oda-vissza kéne működni, itt valószínű a vágy is és a tisztelet is hianyzott.

júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
7, én ugyanezért vagyok egyedül. Nincs orál. De nem is csinálnám semmiért. Nekem pont az nem tetszik benne, hogy senki nem csinálja, ha nincs viszonzás. Magában mindenki utálja, a visszakapás hajt mindenkit.
júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

8-as van, akinek nem kell, barátnőm is ilyen házasságban él, egyformán undorítónak tartják.


Itt nem csak ez volt a baj, más dolgokat is csak elvárt, de kb. Semmit sem adott vissza belöle, ìgy az ágyban se volt kedvem végképp, nőként még fontosabb is nekem a lelkiség. Így meg nem lehet. Nem hiába fontos az oda-vissza adás a kapcsolat minden területén.

júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tönkremennek, és az a legdurvább, hány olyan szakítást láttam már, ahol egyik pillanatról a másikra a jól működő kapcsolatból az egyik fél egyszerűen kilépett, mondván, minden jó, de valami hiányzik. Azt hiszem, az egyik nagy probléma mostanság, mindenki azt várja, a kezdeti lángolás mindig ugyanolyan marad, sőt nőnie kéne, pedig ez nem így van. Egy kapcsolatban a felek néha kicsit eltávolodnak egymástól, ennél a pontnál vannak a szakítások, hogy valami hiányzik, pedig csak odafigyelni kéne egymásra és ápolni a kapcsolatot.
júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!