Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudják a pasik azt megcsinálni hogy nem szeretik a saját párjukat feleséget?

Figyelt kérdés

És állandóan fél lábbal kint vannak a kapcsolatbol, simán tudnak más nőkkel jól érezni magukat, hozzájuk is tudnak nyúlni le is tudnak fekudni is ha nem ismeri is, nem hianyzik a párjuk a haverok közé se, elvannak a kocsival meg zenével a párjuk nélkul is, simán csalnak lépnek vagy nem lépnek és állandoan boldogok.


Én meg allandoan szeretem a párom, másra rá se tudok nézni nem érzem magam jól más pasikkal, a flört se menne, inkább vagyok étteremben moziban is a saját párommal haverokkalvele, mint az anyámmal vagy bnőkkel, es igy tovább, nem akarok ilyen selejtes sz.r lenni:(



#nem szeretés titka
júl. 6. 19:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

@10


Hogy az istenbe lehet ilyen hülyén élni?


De hát te is képes vagy fenntartani az élethez szükséges funciókat xd

júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
25%
30, akkor viszont egy sötét egoista bunkó vagy, ha ennyire vagy képes
júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!