Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival, akinek van saját kertes háza falun,viszont nektek abban a házban semmi részetek nincsen? Ilyenkor "illő" minden munkát némán megcsinálni? És látatlanba, oda mernétek menni lakni? Úgy,hogy nem láttátok a házat élőben?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetben vagyok, hogy randizgattam egy fiúval, viszont mint kiderült van egy háza, amit nem is olyan régen vett. Mivel titokban találkozgattunk, így nem volt lehetőségem elmenni megnézni a házat, és így nagyon bennem van a félsz,mi van ha egy rozoga viskó az egész? Nem tégla,azt mondta,de nem mondta el konkrétan,hogy akkor miből van,és ez is bosszant.Csupa kérdőjel a fejemben minden. Ráadásul költözzek valahova szerelemből, ahol nem tudom,hogy jó lesz-e nekem,ráadásul mindig megkaphatom azt,hogy semmi közöm a házhoz?(akár anyós, akár a fiatalember részéről). Menjek el valahogyan megnézni?102 km tőlünk a falu.
febr. 6. 14:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Miért költöznél oda anélkül, hogy előtte megnézed?
febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Minek ennyit problémázni ezen? Még csak randizgattok, együtt se vagytok. Igen, egyértelműnek majd nézd meg a házat. Összeköltözni pedig ráértek később is, nem muszáj most az elején
febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

"Mivel titokban találkozgattunk, így nem volt lehetőségem elmenni megnézni a házat, és így nagyon bennem van a félsz..."


"Ráadásul költözzek valahova szerelemből, ahol nem tudom,hogy jó lesz-e nekem,ráadásul mindig megkaphatom azt,hogy semmi közöm a házhoz?"


Ha titokban taliztok akkor minek költöznél hozzá?

Milyen szerelem az amúgy, hogy téged az érdekel, hogy semmi jogod a házhoz?


Minek vagy te vele egyáltalán kérdező???

febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Miért vagyok vele? Azért téged is érdekelne,hogy hol töltenéd el, az x évedet valakivel,szerintem. Jó,ostobán fogalmaztam, randizgattunk,és már szó volt arról,hogy költözzek hozzá.
febr. 6. 14:31
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: nem.

Miért költöznél hozzá? Pláne látatlanban?

febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
#4 és most azon vagy felháborodva, hogy egy pasi házából nincs részesedésed, akivel még együtt se vagy? Hogy képzeli a pofátlanja xd
febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez, leanyrablas, vagy hogy? Dehogy megy latatlanba lakni valaki. Nem attol vagy kiszolgaltatott, hogy a masik hazaba koltozol, hanem hogy ez komoly, hogy majd elvisznek oda, es akkor tetszik, nem tetszik, ez van. Nem ertem, hogy.
febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, kérdező, te nagyon el lehetsz keseredve...
febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem költöznék oda, de csak mondom, attól még, mert valakinek a házába költözöl bármikor a jövőben, nem kell házicsicskát játszani.

De épp csak elkezdtetek randizni, ő mit gondol egyáltalán, tudja, hogy te lélekben már csomagolsz?😂

febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de normális emberek között szerintem soha nem merülne fel, hogy valaki önként látatlanban költözzön be valahova, ahol ráadásul cseléd lesz és kuss lesz a neve. Mi a baj? Kiskorú vagy és szöknél otthonról, mert meg kell írni a leckét és az épeszű szüleid féltenek a valószínűleg jóval idősebb faszidtól, vagy mi? Mást nem nagyon tudok elképzelni, mint hogy valami hormongőzös tini agyból pattant ki ilyen hülyeség.
febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!